Windows 10'un tüketici işlevleri tanıtılacak!

Windows 10'un biz tüketicileri ilgilendiren işlevlerinin tanıtılacağı tarih, çok yakın olabilir!

Windows 10'un tüketici işlevleri yakında görünecek

Windows 10'un Teknik Önizleme sürümünün ilk kez resmi olarak tanıtıldığı sırada Microsoft, kurumsal özelliklere odaklanmıştı. Bu sırada tüketicilere yönelik, dokunmatik işlevlerden pek bahsetmemişti.

Yeni rapora göre Windows 10'un dokunmatik yönü ve tüketicilere yönelik yeniliklerini görmek için çok fazla beklememiz gerekmeyecek. The Verge'ün Microsoft'a yakın kaynaklardan aldığı bilgiye göre firma, yenilikleri Ocak sonunda düzenleyeceği bir etkinlikte göstermeyi planlıyor. Bu etkinlik, Microsoft'un Ocak ortasında yapacağı CES'teki etkinliğinden ayrı olarak düzenlenecek.

Raporun da belirttiği gibi Microsoft, bir süre önce işletim sistemin tüketici işlevlerini "2015'in başında" tanıtacağını söylemişti. Dolayısıyla yeni bilgiler, firmanın önceki açıklamasıyla eşleşiyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Ati Radeon x1650 Ekran Kartım var İşlemcim İntel E 4200 2.00ghz çift çekirdek. Eğer windows 10 bu sisteme olursa Kurup kullanacağım. Yalnız işlemcimin tam ismini hatırlayamamış olabilirim. Telefondan yazıyorum. Windows 10 merak uyandırıyor. Sistemem 2007 model. Bakalım hayırlısı...

bakalim nasil olçak tam çıkış tarihi ne zaman bilen varmi?

tüketici önizleme sürümüyle beraber geçmeyi düşünüyorum win10 a.

Aero glass özelliğini versinler ne yaparsa yapsın

Google apple vb. Modern UI e geçti hepsi. Hala aero glass diyosunuz. Ama yinede keşke gelse Aero.

@29 Kas 2014 12:15 Modern falan değil sadece daha az enerji tüketmesi için dijitallikten tek renkli yapılara geçiyorlar.

8 cok kotu idi, yenisi 7 benzer ise is yapar

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir