Windows 10 Mobile yapı 10166 geldi!

Windows 10'un telefon sürümü, Eylül'deki çıkışına bir adım daha yaklaştı!

Windows 10 Mobile yapı 10166 geldi!

Windows 10 önümüzdeki hafta PC'lere sunulmaya başlanacak ancak işletim sisteminin telefon sürümü, çok daha sonra, muhtemelen Eylül sonunda gelecek. Dolayısıyla Microsoft'un işletim sistemi üzerinde yapacağı çok şey var.

Geçtiğimiz haftalarda güncellemeleri "hızlı" (daha az test edilmiş, ancak daha yeni yapılar, bu kanaldan sunuluyor) almayı tercih eden Windows 10 Mobile kullanıcılarına sunulan yapı 10166, Gabe Aul'un yaptığı açıklamaya göre "yavaş" kanalındaki kullanıcılara da sunulmaya başlandı. Yapıda çok fazla yenilik olmasa da beklenen birkaç düzeltmeyi getiriyor ve bazı hataları düzeltiyor.

Yapı 10166'yı denediyseniz, deneyimlerinizi aşağıda yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

telefon hızlandı ve daha az takılıyor. bazen telefon kilitleniyor.

@24 Temmuz 2015 00:18 NOT: Yalnız 1 kere oldu.

Windows,ta andoidleşti galiba..! üzüm üzüme baka baka kararırmış..notelere ve samsunglara lc.lere ve Sonylere htc.lere bakan Windows ve Nokia telefonlarıda kilitleniyormuş..donuyormuş.aman ne alaa, donuyorsa bu duruma göre WİNDOWS,a geçmeyelim.. al birini vur ötekine neye karar ve neye yararki..

@24 Temmuz 2015 01:54 bu teknik önizleme günlük kullanım için uygun değil microsoft uyarıyor zaten. yüklersende sorumluluk almıyor.

Ule kardeşim daha test aşamasındaki bi sürüm bırakta hatalar olsun ben hızlı seçimde indirdim hiç sıkıntı yaşamıyorum lumia 930...

@24 Temmuz 2015 01:54 Sistem tam sürümde değil ki henüz. Beyninizi nerede düşürdüyseniz aramaktan vazgeçmeyin şayet çok önemlidir kendisi.

@24 Temmuz 2015 01:54 Hasta mısın birader? Windows 10 henüz deneme sürecinde bile değil; TEKNİK ÖNİZLEME sürecinde. Sen kafanı yorma; Windows telefonlar dünyanın hiç kasılmayan, donmayan, takılmayan, kendisini resetlemeyen telefonu olma ünvanlarını hiç kaybetmeyecekler. ;*

Hahaha donması normal çünkü ön izleme sürümü sistem tam değil

elimde 2011 de aldığım Nokia C7 ile bekliyorum win10 lu bir telefon çıkmasını. eğer adam gibi bir tasarımla telefon çıkarmazlarsa isyan ederim.

PC için kesin tarih verdiler, mobile da verseler iyi olucak

Wp başka bir alem. Kullanmayan bilmez anca cav cav eder..

Ben de 10166 gayet güzel eksikleri yok değil en iyisi Microsoft edge çok hızlı kasma donma yok bence final sürümü bekleyin süper olacak

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir