Windows 10 Mobile Yapı 15031, Fast Kanalında!

PC'ler için yayınlanan yeni önizleme yapısından sonra Windows 10 Mobile Yapı 15031 de geldi! İşte yenilikler...

Windows 10 Mobile Yapı 15031, Fast Kanalında!

Windows 10'un PC'lere yönelik 15031 numaralı yapısı, dün Insider'lara Fast kanalı üzerinden sunulmaya başlanmıştı. Bu esnada Windows Mobile yapısının bu hafta gelebileceğini öğrenmiştik. Beklenen mobil yapı, Fast kanalına bugün geldi.

Yapı 15031'de yeni "Paylaş" simgesinin dışında telefonlar için yeni bir özellik bulunmuyor. Segoe MDL2'den faydalanan yeni paylaş simgesi hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler, bu yazıya göz atabilirler.

Yeni işlevlerin gelmemesi sizi endişelendirmesin, çünkü yolda olduğunu bildiğimiz bazı Windows 10 Mobile işlevleri var. Bunlardan biri olan Night Light, ekrandaki mavi ışık miktarını azaltarak daha iyi uyamanızı sağlıyor. PC'lere gelen bu işlevin zaman içinde telefonlara da gelmesi bekleniyor. Continuum işleviyle ilgili beklediğimiz önemli yenilikler de var, ancak bunların Creators Update ile mi, yoksa Redstone 3 ile mi geleceğini henüz bilmiyoruz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Süper, L950 ile kararlı yapıyı beklemedeyim :)

Harika, windows10 mobil kullanıcıyım, sistem harika gidiyor

Bahar gelse de telefonlar şenlense artık, sırada Redstone 3 var gerçi sonbara. Hadi bakalım

Sanapdragon 835'li Lumia 1520'nin kasasında ama ekran kasa oranı biraz daha yüksek bir Windows 10'lu (masaüstü sürüm) telefon çıkarsa iPhone'dan geçiş yapabilirim.

Bu kadar emekleyerek iş yapan firma görmedim. Bir wp kullanıcısı olarak bu yıl surface çıkmazsa istediğim şekilde burakacağım

Sen de yorum yaz


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir