Windows 10 Mobile'ın Redstone'u çok mu yakın?

Windows 10'un mobil sürümünü deneyen Insider'lar, yakında Redstone sürprizi ile karşılaşabilir!

  • Zeynel A. Öztürk
Windows 10 Mobile'ın Redstone'u Insider yolunda

Windows 10'un telefon sürümü Windows 10 Mobile'ın bir sonraki büyük güncellemesi Redstone'un dahili bir yapısı, Buildfeed Twitter hesabında göründü. Bunun anlamı yapının yakında Windows Insider'lara gelebileceği.

Microsoft'un Windows 10'un ve Windows 10 Mobile'ın ilk büyük güncellemesini sunmasının ardından çok zaman geçmedi ancak yeni işletim sistemini devamlı olarak geliştiren firma, 2016'da çıkması beklenen bir sonraki büyük güncelleme için çalışıyor. Buildfeed'e göre Windows 10 Mobile'ın Redstone branşına ait en son dahili yapı, 0.0.11082.1000.rs1_release.151210-2021.

Sayılar, yapının yakın bir zamanda, 10 Aralık'ta derlendiğini söylüyor. Bir iddiaya göre bu yapı, Windows Insider üyelerine çok yakında sunulabilir. İddianın doğru olup olmadığını zaman gösterecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

atı alan üsküdarı geçti ms

ARTIK SIKTI WİNDOWS PHONE

Heyecanla bekliyoruz

Cep+Bilgisayar devrini yeni açıyor Microsoft. Diğerleri hala üç beş oyuncak ve modası geçmek üzere olan uygulamayı avantaj sanıyorlar...ileride insanları bunlarla tutamayacağını biliyorlar aslında. Bu işte At Üsküdar Niğde falan sökmez, 5 yılda bir sıfırlanır. Nerede o yılda 1 milyar telefonun satıldığı Nokia'lı yıllar...nerede o cihazlar....ama iş nerelere geldi. Önümüze yeni bir trend açılacaksa eğer bunu yapmaya en yakın aday Microsoft'un Windows'u dur. Başka görünen varsa söyleyin.

@ZiyaretBitti Arkadaşa aynen katılıyorum, uzun süredir hem android hem windows phone kullanan biri olarak şunu söyleyebilirim, windows gümbür gümbür geliyor, sadece insanlar bunu farkında değil, android sorunlu ve artık eskidi

@ZiyaretBitti Hayal dünyasından çık birader. Bak ben de Windows telefon kullanıyorum Lumia 720'den yazıyorum hatta. Emin ol Play Store'da Uygulama yayınlayan Microsoft'tan hiçbir halt olmaz. Biraz gerçekçi ol artık. 5 yıldır Windows Phone hiç gelişmedi yerinde sayıyor. Bu saatten sonra da gelişmez. Ümidini kırmak gibi olmasın ama gelecek Android üzerine kurulmuş. Google bu sektörde tartışmasız lider ve uzun süre öyle kalacak.

yok la bende ondan dolayı bu windows 10 gelmeyecek mi redstoneu ben öyle biliyordum ama mobil gelirse bu bir kafa karışıklığı yaptı biri aydınlatsın beni

Sen de yorum yaz