Windows 10 ürün kutuları internete sızdı!

Windows 10 piyasaya çıktığında, işte bu kutuların içerisinde satılacak!

Windows 10 ürün kutuları internete sızdı!

Microsoft'un pazarlama departmanı 29 Temmuz'da resmi olarak yayınlanması beklenen Windows 10 için son hızıyla çalışıyor. Şirketin yeni nesil işletim sistemi Windows 10 için dizayn ettiği kutu tasarımları ise kısa bir süre önce internete sızdırıldı.

Windows 10 Pro, mor renkli temaya sahipken, Windows Home versiyonunda ise mavi renkli hatlar kullanılmış. Kutuların üzerinde resmi masastü duvar kağıdı "Hero" ve Başlat menüsünü içeren bir görsel yer alıyor. Çoğu kullanıcı Windows 7 veya 8.1 üzerinden yükseltme yapacak olsalar da, Windows 10'u marketten satın almak zorunda olanlar, yüksek olasılıkla bu şekilde ürün kutularıyla karşılaşacaklar.

Microsoft, Windows 10'u resmi olarak 29 Temmuz tarihinde kullanıma sunacak. Ürünün teknoloji marketlerde bu şekilde bir kutu tasarımıyla satışa sunulması bekleniyor.

Onur Seven

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

10 yazısı küçük kalmış, winfuture sallamış gibi.

Microsoft Windows 8'in başlat menüsü faciasından sonra akıllanmış, bakın başlat menüsü alıştığınız şekilde der gibi kutu fotoğrafına koymuş.

Adam 8.0 de başlat menüsü yüzünden nasıl bir sille yediyse kullanıcıdan yeni sürümde kutuya bile başlat menüsünü koymuş :D Valla koyduk bu sefer. Sizin dediğiniz gibi yaptık koyduk. Bakın kutuya bile resmini koyduk ne olur bu sefer alın.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir