Windows 10 yapı 10022'den yeni sızıntı!

Windows 10'un sızan son ekran görüntüsü, yeni bir yapının çok yakında elimizde olacağını söylüyor!

  • Zeynel A. Öztürk
Windows 10 yapı 10022'den yeni sızıntı!
Yeni Teknik Önizleme sürümü bu hafta yayınlanabilir

Windows 10'un internete görüntüleri sızan yeni yapıları, yeni sızıntıların habercisi olabilir. Henüz internete sızan 10014 numaralı yapının ardından fbl_impressive dalına ait 10022 numaralı yapı da Microsoft'un dışına sızmış durumda.

10022 numaralı yapının kurulum dosyaları şu an için henüz internete düşmüş değil. Ama ekran görüntüleri ile karşımızda duran sızıntının fbl_impressive dalına ait olması özel bir anlam taşıyor çünkü bir sonraki herkese açık teknik önizleme sürümünün bu daldan gelmesi beklenmekte. Yapı 10022'nin Microsoft'un dışındaki ellere ulaşması, yakında tamamen sızacağının da göstergesi olabilir.

Yayınlanan ekran görüntülerine bakarak yapıların yeni bir işlev sunmadığını söylemek mümkün. Önceki sızıntılarda ve bu sızıntılarda görünen, alıştığımızdan farklı Geri Dönüşüm Kutusu simgesinin ise RTM'de (üreticilere ulaşacak sürüm) değişeceği söyleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

xp sp3 devam forever

@23 Şub 2015 16:20 yeni donanımları desteklemedikten sonra xp sp4 olsa kaç yazar bu saatten sonra. ssd desteği, çoklu işlemci desteği, yüksek ram desteği ve çoklu gpu desteği olmadıktan sonra bu zamanda xp eski 98 işletim sistemini andırır konumda.

@23 Şub 2015 16:20 Hesap makinesi kullanan adamda lazim bu dunyaya, sende haklisin dostum ne yapacan DX11 falan zaten 2 mb ekran kartin falan vardir heralde.

yılalrca Windows kullandık artık söz Linux dağırımlarında.... bir kez deneyin vaz geçemeyeceksiniz..çokkkk daha güvenli ve hızlı sistem için

@23 Şub 2015 19:27 hızlı ama bir işe yaramıyor lunux malasep mac os da bi cacık olmaz bunlardan an ca mobil sistem olur.

@24 Şub 2015 06:05 ben şahsen internete girmek için kurdum..gayet güvenli..biraz alışmak zaman alır ama buna değer..farklı birşeyler arayanlar için Linux dağıtımları bence ideal..

İğrenç tasarım hala değiştirilmemiş gibi duruyor.

yeni sızıntılar değil bilerek merak uyandırmak için yapılan reklam

Windows 7 de boyle olmustu, her ay farkli bir sizinti... Ne takip ederdik zamaninda, megerse gonullu microsoft test objeleriymisiz simdi bakiyorum da sadece sanal makineye test icin kurmaktan ileri gitmedim windows 10'u. Artik acelem yok, genclere devrettim.

@24 Şub 2015 00:29 win 7 de ms kulanıcıları dinliyordu sızdırıyordu hata raporlarını görüşleri bugları sorunları geri alıyordu dikkatede alıyordu. 8 de katılımı durdurdular sızıntıyı kulanıcıları dinlemediler kafalarına göre gittiler ,10 dada biraz kulanıcıları dinliyorlar gibi ama 7 deki heyecan katılım yok 10 a...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play