Windows 10 yapı 10031'den kareler!

Windows 10'un yeni oturum açma ekranını gösteren ekran görüntüsü ve fazlası ortaya çıktı!

  • Zeynel A. Öztürk
Windows 10 yapı 10031'den kareler!
(Ekran görüntüleri: Wzor.net)

Microsoft, bir süredir bizlere yeni bir Windows 10 yapısı sunmuyor. Ancak sızan yapılar sayesinde işletim sisteminin ne aşamada olduğunu görme şansını yitirmiş değiliz.

10031 numaralı yapıdan sızan ekran görüntülerinde yeni oturum açma ekranının varsayılan hale geldiği anlaşılıyor. Önceki yapılarda bu ekranı etkinleştirmek için bir kayıt defteri değişikliği yapmanız gerekiyordu. Sızan ekran görüntülerindeki metinler Rusça, ancak sızıntı İngilizce sürümün yakın olduğunu söylüyor olabilir.

Windows 10'un yeni yapılarının sabırsızlıkla beklenmesinin bir nedeni, henüz herkese açık olarak sunulmayan Spartan web tarayıcısı. Microsoft'un çok geçmeden yeni bir yapı yayınlayacağından umutluyuz.

Windows 10 yapı 10031'den daha fazla ekran görüntüsü, sonraki sayfamızda.

Windows 10 yapı 10031'den kareler!

Okuyucu Yorumları

Toplam 19 Yorum

Win10 başlat menüsü çok berbat, hiç olmamaış ve kullanışsız. ne var eskisi gibi olsa

Gelişiuor Guzel

Sadelik iyi güzel de bu kadar sade bir görünümü kullanmam ben şahsen düşüncelerinizi söyleyin benim şahsi düşüncem bu renk zaten berbat bi seçim zaten AŞIRI sade gram beğenmedim. Simgeler desen pert lego parçaları gibi Windows 7 ye devam...

Basitleştireceğiz diye oyuncak ettiler görünümü. Kim profesyonel olarak görürki bu görünümle sistemi.

o bilgisayar simgesi değişmeli arkadaş .o ne oyuncak gibi

o ikonlar ne öyle bildigin saçmalamışlar

şu ikonlar bi değişsin artık

O paintte yapılmış ikonlar varken bilgisayarıma windows 10 kurmam..Microsoft ciddiyetine hiç yakışmayan ikonlar...iğrenç ötesi yeğenime çizdirsem daha güzelini yapar..

@09 Mar 2015 14:44 tamam sen yükleme cnm

İşi yapan değil satan kazanıyor. Open Desktop ekiplerinin bulduğu ve yıllardır kullandığımız özellikleri MS her sürümde azıcık azıcık ekleyerek kullanıcılara satıyor. İşin kötü tarafı bu konseptleri bulan kişilerin adlarının bile geçmeyip, insanların, bu özellikleri MS in bulduğunu sanması.

o ikonlar öyle kalmaz merak etmeyin. belki gerçek bile değillerdir.

windows 95in tasarımı daha güzeldi. microsoft iyice gerilere gitmeye başladı o ikonlar o renksizlikler o saçma pencere tasarımı ne öyle.

"windows 10 bomba gibi geliyor" diyen (her zamanki gibi) insanlara sadece buradaki yorumlar bile yeter. bi kişi beğenmez mi bi tasarımı. gerçi buna tasarım demeye 1000 şahit gerek.

her zaman için kalite ve her zaman için tabi ki Mac OS....

Ey Microsoft !... Xp yi öldürmek için gösterdiğin gayreti, şu ikonlar için de göster.

İkonlara ve tasarıma takanlara hayret ediyorum buraya ters yorum yazanların çoğu işin yazılımsal ve performans açısından bakmıyor ,illede renkli caf caflı görüntülü bir şeyler olacak onlara,Halbuki insanların iş yaparken ,oyun oynarken bilgisayardan alacağı performans ve hele ki evrensel uygulamalar sayesinde microsoft tabanlı tüm cihazlarda sağlayacağı uyum daha önemli, Örneğin telefonda kullandığınız bir oyun yada uygulamayı bilgisayarda tabletiniz de hatta tv lerde bile kullana bileceksiniz,microsoft burada size evrensel bir yapı ve hatta daha fazlasını sunuyor nedense bizim insanımız yen bir şeyi kullanmakta diretiyor biri kötü dediği zamn bilip bilmeyende kötü diyor ama başkasının kullandığını görünce ve be beğenince haset edip aynı şeye sahip olmak için bi taraflarını yırtıyor.

windows 7 den güzel işletim sistemi yok optimize edildiğinde win8den yüzde 45 daha performanslı oluyor.ayrıca win10 un simgeleri hele o geri dönüşüm kutusu beni bitirdi paintle bile daha güzeli yapılırdı.görüntü gittikçe kötüleşiyor sürekli oyun oynamıyoruzki windowsta geziniyoruz görsellik çok önemli.

@12 Mar 2015 00:14 %45 i nasıl hesapladın bir anlatsana? :)

@12 Mar 2015 14:20 fps ile. apb reloaded win8 de korkunç takılıyro ne yaparsam yapayım ama win7 de hemen hemen hiç kasma yok.bu bile benim için çok geçerli bi sebeptir.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play