Windows 10 yapı 10136'da yeni simgeler!

Windows 10'un henüz bize ulaşmayan bir yapısındaki yeni simgeler, ortaya çıktı!

  • Zeynel A. Öztürk
Windows 10 yapı 10136'da yeni simgeler!

Windows Insider programının başındaki Gabe Aul'ün bizden daha yeni bir Windows 10 yapısını deniyor olması şaşırtıcı değil. Yayınladığı ekran görüntülerinden yapı 10136'yı çalıştırdığı anlaşılan Aul, bu kez birkaç yeni simge gösterdi.

İşletim sistemine şu an için yeni işlev eklemeyi durduran ve hataları onarmaya odaklanan Microsoft, yukarıdaki ekran görüntüsünde görebileceğiniz üzere görev çubuğundaki "yukarı ok" simgesini yenilemiş. Buna ilave olarak Dosya Gezgini simgesinin de yenilendiği fark ediliyor. Ancak Edge'in simgesinin halen yenilenmediği, Spartan simgesiyle sunulmaya devam edildiği anlaşılıyor.

Aul, tweet'lerinden birinde Windows 10'un Word 95'i bile çalıştırabildiğini gösteren bir ekran görüntüsü de yayınladı.

Windows 10, 29 Temmuz'da final sürüme ulaşacak ve kullanıcılara yayınlanacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

son yapıyı indirip test edeyim dedim pişman oldum.eğer win10 bu yapıya benzer bir şekilde bile çıksa beş para etmez ve ikinci bir vista faciasından beter olur.görünüm olarak ta biraz şeffaflık eklesen win nt gibi :))

micrsoft birde flat designı bırakıp faha karakterli (material gibi) bir tasarıma geçse daha iyi olacak

word 95??? o.O geri uyumluluk açısından çığır açar bu :D

word 95i çalıştırdığını göstermek yerine 20 yıl kadar ileri gelip simgeleri günümüz tasarımına uygun yaparlarsa daha iyi olmaz mı. word 95i çalıştırmak isteyen arkadaşlar da bi zahmet windows 95 kullansınlar rahat rahat.

@04 Haziran 2015 22:52 Gayet hoş değil mi simgeler? Sıkılmadık mı bu glass simgelerden artık? Elbette ki beğenmeyenler olacağından icon paketleri yayınlanır zaten, siz kendinizi üzmeyin.

@04 Haziran 2015 22:52 neowin'de anket yapıldı ve en son baktığımda 5300 kişiden %80'i yeni ikonları beğenmişti.

Telefon için ne zaman gelecek windows 10 arkadaşlar

yeni yapıda password hint sorunu var mı leptoplarda olan yüklemeyi düşünüyorum lütfen cevaplayın varsa bataryayı çıkarmadan nasıl çözerim

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play