Windows 10 yenilenmeye hep devam edecek!

Microsoft, 2 Ağustos'ta yayınlanacak büyük Windows 10 güncellemesinin ardından nasıl bir yol izleyeceğini açıkladı!

Windows 10 yenilenmeye hep devam edecek!

Windows 10 Yıllık Güncellemesi'nin 2 Ağustos'ta sunulacağı bilgisinin geçtiğimiz günlerde resmileşmesinin ardından bazı Windows Insider'lar (işletimi sistemini test edenler) bu büyük güncellemenin ardından bütün bir önizleme mimarisine ne olacağını merak etmeye başlamıştı.

Konuyla ilgili Microsoft yetkilisi Dona Sarkar tarafından yapılan yeni bir açıklamaya göre yazılım devinin Yıllık Güncelleme'nin ardından da yeni mimariler sunmaya devam edeceği öğrenildi. Sarkar, bu sistemin oldukça iyi çalıştığına işaret etti. Başka bir deyişle Windows Insider programı, aynı şekilde devam edecek ve yeni Windows 10 yapıları yine öncelikle Insider'lara sunulacak.

Yıllık Güncelleme'nin ardından ikinci bir büyük güncellemenin 2017'nin ilk aylarında gelmesi bekleniyor.

Cenk Atlı

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Hala Windows Vista altyapısı kullanılıyor, bunun değişmesi lazım ama bu gidişle bir 10 yıl daha Windows Vista altyapısında kalacakmışız gibi. MS'nin bu kadar önem verdiği işletim sistemine daha fazla özellik eklemeli, MS'nin bu performansıyla sanki hiç önem vermiyormuş gibi. Bir işletim sistemini bedava yapmak çok önem verildiğini göstermez.

@Magirus - Deutz beleş değil 29 temmuzdan sonra fiyatları görürsün.

Lütfen şu mikrofosta yazılım devi demeyin her okuduğumda bir gülme geliyor

@11 Temmuz 2016 21:25 Sen de saçmalamakta DEVSİN.

Arkadaşlar Windows 10 büyük güncellemeleri geldikçe eski donanımlı pc ler çok ağırlaşıcak ve hiç çalışamaz duruma gelecek ve çare ilk önce windows 7 ye dönmek veya windows 7 ye destek tamamen bittimide yeni pc almak olacak ancak şu da var ilk başta eski donanımlı pc ler windows 7 ye dönecekleri için windows 10 kullanımı çok düşücek ve windows 7 ye tamamen destek bittimi yeni donanımlı pcler gelcek ve windows 10 ozaman ciddi oranda artcak buda önemli oranda bir arz talep kısır döngüsüne yol açar

Telefona yüklenmeye başlasınlar.özellikle market, özelleştirme konusunda.ve tabiki ucuz ve güçlü yeni model telefonlarda gerekli.950 ler gibi kazık fiyat olursa istendiği kadar satılmaz.

Dona Sarkar çok manidar...

Bu güncellemeler bıktırıcı hale geldi artık. Daha nereye kadar????... Microsoft artık bu işi stabil hale getirsin.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir