Windows 10 Yıllık Güncellemesi için sürpriz tarih!

Microsoft'un merakla beklenen Windows 10 Yıllık Güncellemesi'nin yayınlanacağı gün ortaya çıktı!

  • Cenk Atlı
Windows 10 Yıllık Güncellemesi için sürpriz tarih!

Microsoft'un bu yaz kullanıma sunmasını beklediğimiz Windows 10 Yıllık Güncellemesi'nin yayınlanma tarihi ortaya çıktı. Buna göre firma, sözüne sadık kalarak yaz mevsimi geçmeden, 2 Ağustos'ta bu önemli güncellemeyi sunacak.

Windows 10 Yıllık Güncellemesi, özellikle kullanıcılar tarafından sağlanan geri bildirimler üzerinden geliştirilen güncellemelerden oluşan dev bir paket sunacağı için son derece önemli. Bu güncellemelerden bazıları bütün uygulamaların listesini içeren gelişmiş bir Başlat menüsü ve tablet tarafında da tam ekranlı bir uygulama listesi olacak.

Microsoft'un sanal asistanı Cortana da önemli bir güncelleme alacak unsurlardan biri. Asistanın gelişmiş özelliklerle çok daha işlevsel ve etkin bir hale gelmesi bekleniyor. Microsoft Edge de yıllık güncellemeyle birlikte oldukça büyük bir eklenti desteği alarak Chrome ve Firefox'a çok daha ciddi bir alternatif olacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Windows 10 AU'ya yeni özellikler gelmis olabilir fakat hala yetersiz. Daha fazla özelliklerin eklenmesi gerekiyor (interaktif kutucuk, yeni windows gezgini gibi).

Birde Cortana Türkçe anlasa bu güncelleme ile tadından yenmez :) gerçi bu şekilde ingilizceyi ilerleriyorum fenada olmuyor hani :)

hadi bağalım hop hop hop

umarım MSDN üzerinden.iso dosyalarına da serbestçe ulaşma imkanı sunulur fakat kuvvetle muhtemeldir ki yine MediaCreationTool ile indireceğiz. Umarım söylendiği gibi ServicePack niteliğindedir. Windows 10 gerçekten stabil.

@29 Haziran 2016 23:14 sağ tıklayıp birlikte aç deyip windows gezgini dediğinizde 3.parti bi yazılıma ihtiyaç duymadan alabiliyorsunuz.

Linux Mint 18 Sarah kurdum. Ohhh mis mis tertemiz. Lenovo laptop uçtu uçtu. 2021 e kadar ne elimi sürerim ne çöker ne mavi ekran oh oh

Sen de yorum yaz