Windows 10'dan yeni işaret!

Bir operatör daha tarihi açıkladı, Windows 10 Mobile için daha fazla beklemeyeceğimizi müjdeledi!

Windows 10'dan yeni işaret!

Microsoft'un yeni mobil işletim sistemi Windows 10 Mobile'ın daha önce Aralık ayında kullanıma sunulacağı duyurulsa da, bu noktada bir gecikme yaşandı. Firma sonrasında Windows 8.1'le çalışan cihazlara sahip olanların ne zaman bir güncelleme alacağına dair de herhangi bir açıklama yapmış değil.

 

Diğer yandan, son günlerde bazı Avrupalı operatörlerin Windows 10 Mobile güncellemesiyle çeşitli duyurular yapmalarına tanık oluyoruz. Bu operatörlerden en sonuncusu da Fransız Bouygeus Telecom oldu.

Söz konusu operatörün yetkilileri tarafından FraWin.com adlı web sitesine yapılan açıklamada Windows Phone 8.1'den Windows 10'a yapılacak olan güncellemelerin önümüzdeki hafta başlayacağı belirtildi. Firma ayrıca güncellemeyi alacak olan modellerin de bir listesini Twitter hesabından paylaştı:

Bouygues Telecom söz konusu listeden hangi modelin tam olarak ne zaman Windows 10 Mobile'a güncellenebileceğini belirtmese de, bütün bu gelişmeler kullanıcıların daha fazla beklemek zorunda kalmayacağını gösteriyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

belki de eski telefonların destek ömrü bitsin de onlar için windows 10 çıkartmayalım diye bekliyor microsoft...

@16 Ocak 2016 17:07 ilginç bir yaklaşım ama gayet mantıklı sonuçta adamarın çokta umuruna değil müşteri memnuniyeti

Çok şükür, windows mobile hakettiği dipte geziyor... Orada kalsın...

@16 Ocak 2016 17:23 sana giren çıkan ne ? samsung musun? apple mısın google mısın nesin sen de böyle aptalca konuşabiliyorsun? Hiçbir firma ile ilgili olmadığın zaten belli ama microsofta neden böyle kindar konuşuyosun anlamak zor. Sizin gibilere sadece ACIYORUM.

2 sene wp kullanan ve tekrar androide dönen biri olarak kahrol ms diyorum....

Neden Model ayırımı yapıyorlar ..? Nasıl PC ?? lerde model ayrımı yapılmıyorsa Microsoft telefonlarda da Model ayrımı yapılmasının YANLIŞ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM ?

Model ayrımımı? windows 10 mobile şuan benim lumia 520 de geliştirici sürümü olarak yüklü ve telefon aşırı ısınıyor ve şarjı çok hızlı bitiyor şuan için win 10 mobile hala optimize ayarlarından 8.1 sürümü kadar iyi değil adamlar her telefon için farklı yetenekleri olduğu için farklı özelliklere sahip sürümler hazırlıyorlar.şuan için listede yazan telefonlara hazır işletim sistemi var.geri kalan telefonlar için güncellemeler hazır değil.zamanla hepsi gelecek

Ben 1.5 yıl kullanıp Androide döndüm stabil sistem ama bu şirketten bi halt olmaz ne olursa müstahak adilere

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir