Windows 10'un 10162 numaralı yapısı yayında!

Microsoft, 1 hafta içerisinde üçüncü yeni Windows 10 yapısını indirmeye sundu! İşte yenilikler...

Windows 10'un 10162 numaralı yapısı yayında!

Microsoft, yeni işletim sistemini deneyen Insider'lara bir güncelleme daha yayınladı. Yapı 10162, 10158 ve 10159'un ardından bu hafta indirilmeye sunulan üçüncü yapı olma özelliğine sahip.

Windows blog'unda yapılan duyuruya göre Microsoft, bu güncellemede pil ömrü geliştirmeleri, kararlılık, performans ve uyumluluk iyileştirmeleri sunuyor. Final sürüme yaklaştığımız için yapıdan yeni işlevler beklememekte fayda var. Yapıda fark edilen tek yenilik, Windows 10'un yeniliklerini gösteren ipucu işlevi gibi görünüyor (ipuçları, tablet modunda görüntüleniyor). "Yavaş güncelleme" kanalında olanlar, bu güncellemeyi almasalar da Gabe Aul, yapı 10162'nin bu kanal için iyi bir aday olduğunu söylüyor. Yani bu kanaldaki Insider'lar, 10162'de önemli bir sorun çıkmaması halinde yakında güncelleme alabilirler.

Windows 10 yapı 10162'den alınan ekran görüntülerini galerimizde inceleyebilirsiniz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Masaustu simgelerini değiştirsinler

10163 için düzeltilmiş hata listesi yayınlandı 62 nedir.

performans gerçekten arttı şahidim :D

Windows insider kullanıcılarının isteklerine hiç bir zaman bakmadı. Onları sadece birer gönüllü kobay olarak kullandı.Bir e posta göndermeyi deyin microsoft a bakın size nasıl bir cevap geliyor. Benimle resmen dalga geçtiler.Sorunumu uzun uzun yazdığım halde bana en çok sorulan sorulara yönlendiren bir bağlantı verdiler.Üzerinde ise sorununuzu direk olarak şurada yayınlayabilirsiniz dediler.Tabiki hiç bir alakası olmadığı halde. Böyle rezillik görmedim.Yayınlayın da bari sesimiz buradan duyulsun

Windows 10 Windows Whistler gibidir. Hazır olun yeni XP gelecek... saygılarr.r.rr...rr..

Win 10 klavye vede fare sorunu bilginize

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir