Windows 10'un giriş ekranına güncelleme!

Windows 10'un telefon sürümünden sızan son görüntü, yeni bir değişikliği gözler önüne serdi!

Windows 10 yapı 10070, kutucukları yaklaştırdı

Windows 10'un 10052 numaralı yapısı, geçtiğimiz günlerde Windows Insider katılımcıları için yayınlanmıştı. 10070 numaralı yapıdan yeni ortaya çıkan ekran görüntülerinde ise giriş ekranında bazı değişiklikler yapıldığı gözleniyor.

Ekran görüntüsünde ilk dikkat çeken detay, kutucukların birbirlerine daha yakın olmaları. Bu sayede kutucukların boyutu, bir miktar büyütülmüş. "Word Preview" başlıklı kutucuk ise, bu ay yayınlanması beklenen evrensel Office uygulamalarından biri olabilir.

WindowsMania.pl sitesine göre ekran görüntüleri, bir Samsung ATIV S'ten alınmış. Yapı kararlı olmadığı için bu ay Insider'lara yayınlanması zor görünüyor. Bunun yanında giriş ekranındaki değişikliğin bir hata sonucu mu ortaya çıktığı, yoksa bilerek mi yapıldığı da bilinmiyor.

Bu ayın sonunda yayınlanacak olan yeni yapı, akıllardaki soru işaretlerini giderecek.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Ne hatası ? Koca şirket.. Bilinçli yapılmış. Maksat windows phone'u sevdirmek. Ama boşa en az 5 yılda toparlar telefon ne kadar iyi olursa olsun işletim sistemi kilittir.

bu kadar kullanışsız bir arayüzle ne yapmaya çalıştıklarını anlamıyorum. Farklı olmakla saçmalamayı karıştırıyorlar. win8 bunları akıllandırmamış.

İşletim sistemi kilittirde.şuan windowsphone işletim sistemi zaten 10numara arkadaşım.telefonlarıda ucuz.bu arada yazılım işiyle uğraşıyorum.daha az paraya,daha çok iş=winphone.

bu metro arayüzü hoşuma gidiyo baya eğlenceli baya vede sıradan durmuyo diğerleri gibi

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost