Windows 10'un KB3116908 güncellemesi hazır!

Microsoft'un sıkça güncellediği Windows 10 için bir toplu güncelleme daha yayınlandı!

  • Zeynel A. Öztürk
Windows 10'un KB3116908 güncellemesi hazır!

Microsoft, Windows 10'un kapsamlı Kasım güncellemesinin ardından üçüncü toplu (ancak daha küçük) güncelleştirmesini indirmeye sundu.

Son güncelleme, işletim sistemini 10586.17 sürümüne yükseltiyor ancak güncellemenin hangi sorunları giderdiği veya hangi açıkları kapattığı tam olarak bilinmiyor. KB3116908 isimli güncelleme, yalnızca Kasım güncellemesini (sürüm 1511) yüklemiş olan sistemlere uygulanabiliyor.

Güncellemeyi kendiniz kontrol etmek isterseniz, Ayarlar > Güncelleme ve Güvenlik > Windows Update yolunu izleyebilir ve "Güncellemeleri denetle" düğmesine basabilirsiniz. Bununla birlikte Windows 10, siz hiçbir şey yapmasanız da, PC'nizi boş bulduğunda güncellemeyi yükleyecektir.

Güncelleme ardından bilgisayarınızı baştan başlamanız gerekiyor, ancak her şey hızla tamamlandığından sorun yaşamayacaksınız.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

Selam beyler öncelikle kasım güncellemesi ile Sorun yaşayıpta 10240 a geri dönüş yapan arkadaşlar için bilgi veriyorum... çözünürlük sorunu oyunlarda kasılmalar laglar yaşayanlar bu güncelleme ile de sorun çözülmemiştir haberiniz olsun... boş yere yükseltme yapmayın biraz daha bekleyin

where is Windows 10 mobile?

Kasım güncellemesini de yaptım. Sürüm 10586.14. Lakin bir türlü kb 3116908 güncellemesi yüklenemedi.

kasım bgüncellemesini yaptıktan sonra 30 mb lik güncelleme ile neden sürüm kodları değişiyor

tamamda hacı dayı bu güncelleme ne içeriyor onu de hele ??

"Güncelleme ardından bilgisayarınızı baştan başlamanız gerekiyor, ancak her şey hızla tamamlandığından sorun yaşamayacaksınız." chip online microsoft`tan ekstra para isteyin

güncelleme yapmayın eğer korsan windows kullanıyorsanız çünkü bu güncellemeden sonra windows'u etkinleştir yazısı geri geldi ve tekrardan anahtar kodu girmemi istiyor.

@04 Aralık 2015 21:20 win7 ultimate kur load.... ile etkinleştir ardından Windows 10u alın aracıyla yükselt. al sana orijinal Windows (bu yöntem yasaldır.)

Arkadaş şu sorun yaşayanları anlamıyorum. Adam akıllı driverları yükleyin,güncellemeleri alın bir şey yok. Hiç bir sorun yaşamadım ben. İki defa yükledim pcye ikisinde de sorun yaşamadım. Canavar gibi işletim sistemi(Madem öyle denet formatladın demeyin. 64 bitlik benim pc 32 bit kullanıyordum onun için formatladım )

Benim pc de bu güncelleme indiriliyor,yeniden başlat diyor fakat yeniden başladığında da yükleme geri alınıyor diyerek yeniden başlatma döngüsüne giriyor.Bir türlü yüklenemedi.bende güncelleştirmeyi hizmetlerden kapatmak zorunda kaldım.Çözümü olan varsa paylaşsın lütfen...

arkadaşlar yükseltilen sistemle yükselen sistem dualboot kullanınca sorun olmuyor.

Bu güncelleme kmspicoyu etkisiz hale getirir mi? Dikkatli olmak lazım.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play