Windows 7: Aile paketinin fiyatı ne olacak?

Microsoft, Windows 7 Aile Paketi ve sürümler arası geçişlerin fiyatını açıkladı. Detaylar burada...

Windows 7: Aile paketinin fiyatı ne olacak?
Windows 7 Aile Paketi: 149 Dolara sunulacak.

Microsoft, Windows 7 Aile Paketinin ve sürümler arası geçişi sağlayan Anytime Upgrade fiyatlarını açıkladı. Anytime Uprade daha pahalı üst sürüme geçiş yapmayı sağlarken, Aile Paketi (Family Pack) bir Windows 7 kopyasını üç farklı PC'ye kurma imkanı sunuyor.

Windows Team Blog'ta yapılan açıklamaya göre Windows 7 Anytime Upgrade'in üç farklı sürümü olacak. Anytime Upgrade sayesinde yeni bir kurulum medyasına ihtiyaç duymadan üst sürüme geçiş yapılabilecek. Kullanıcının sadece ürün anahtarıyla başvurması yeterli. Yükseltme süreci yaklaşık 10 dakikada gerçekleşiyor. Fiyatlar şu şekilde:

Windows 7 Starter'dan Windows 7 Home Premium'a geçiş: 79,99 Dolar.

Windows 7 Home Premium'dan Windows 7 Professional'a geçiş: 89,99 Dolar.

Windows 7 Home Premium'dan Windows 7 Ultimate'e geçiş: 139,99 Dolar.

Bunların dışında aile paketi fiyatının da açıklandığını belirttik. Aile paketinin fiyatının tavsiye edilen satış fiyatı 149,99 Dolar. Önceden de belirtildiği gibi sadece Windows 7 Home Premium aile paketi olarak sunulacak. Paket 22 Ekimden itibaren "stoklar yettiği sürece" ABD ve diğer seçilmiş pazarlarda satışa sunulacak.

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

O stoğun anlamı nedir yaa :( Ben almayı düşünüyordum vede orada abd ve seçkin pazar diyor yani Türkiyede olmayacakmı ya. Offf bi orjinal win7 alıcaktım onuda microsoft kendisi yok etti

yani bir lisansla 3 bilgisayara kurabilecez mi ? o zaman ben orjinal almam bi arkadaşım aldımı ondan alırım ,beleşten win 7 dogru mu bu? böyle olur mu yane?

Beklediğimden ucuz olmuş..

aile paketi Türkiye'de sunulursa ben çevremdeki insanlarla ortak alabilirim. RTM sürümünü kullanıyorum çok başarılı bir sistem olmuş. Vista nın üzerine birkaç ufak eklem ile performansta ciddi iyileştirilme yapılmış. XP nin performansı win7 nin görsel şöleni ile birleşmiş bana göre.

ms orjinal almayın diye elinden geleni yapıyor.

Çıktığı anda warez sitelerine altına hücum şeklinde akınlar olacağı için fiyatlar bence sadece şirketleri ilgilendiriyor...

Daha yeni olan windows vistaya para verip aldim o da belli zamandan sonra vistanin fis oldugu anlasildi bu olmadi bir sistem daha yazalim dediler windows 7 i cikardilar ne simdi. Millet enayi mi para verip gidip aliyoruz yok efendim bu olmadi bunu alin diyorlar iyice sogudum windowstan artik windowsa son ne varsa linux te var !!! Windows vista orjinal lisansi ile isteyen arkadasa ucretsiz verebilirim kullanmak isteyen yazsin buraya ne de olsa ben kullanamiyorum artik !

Ozgurluk icin pardusu oneriyorum arkadaslar mutlaka denemelisiniz...

bu ne biçim fiyatlar üstüne biraz daha veririm bilgisayar alırım içine de linux kurdum mu tamamdir

Bence kaç para olursa olsun bu kırizde kimse okadar vermez altı üstü bir cd ye kimse vermez yazılım var diyede bu yapılmaz nasılsa cıkmadan torrent siteleri ve warez sitelerine düşer forumları da katarsak paraya bile gerek kalmıcak herşeyin bedavasıda var parayla çözüm olmaz boşuna heckerler calışmıyor adamlar hep bunlar icin calışıyor

00:25 doğrudur.
aynen öyle birbirinden bağımsız 3 bilgisayarda aktivasyon yapabilirsin.
isterseniz 3 kişi ortak win7ye girin. :D

epeym pahalı

valla ben yeni hp biligisayar aldım vistalı.hp ücretsiz olarak windows 7 yi dağatacak.tabi 26 hazirandan sonra alanlar için geçerli...

seçilmiş pazarlar derken?? türkiyede aile paketi olacakmı? sevgili chip online bu konuda bize bir bilgi verebilirmisiniz?
olacaksa üç kişi ortaklaşa almak çok mantıklı olacak :)

ben internet kafe den aile paketimi aldım bile :D

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir