Windows 7'de iPhone sorunu çözüldü mü?

iPhone kullanıcılarını rahatsız eden Windows 7 sorunu sonunda çözüldü... Gibi...

  • Ali Güngör
Sorun kısmen çözüldü
Gigabyte BIOS güncelledi, sorunu çözdü ama diğer anakartlarda devam ediyor

Gigabyte Technology geçtiğimiz günlerde yayınladığı bir BIOS güncellemesiyle, Windows 7'de iPhone senkronizasyonunda sorun yaşayan kullanıcıların bir kısmının problemini çözdü.

Intel, Microsoft ve Apple'ın araştırdığı konu, Apple forumlarındaki şikayetlerle ortaya çıkmıştı. Sorundan etkilenenlerin 64 Bit Windows 7 kullanan, Intel P55 çipsete sahip olan kullanıcılar olduğu görülüyordu.

Yeni BIOS çıktıktan sonra indirip kuran kullanıcıların sorunu şimdilik çözülmüş görülüyor. Gigabyte bu sürümün Beta BIOS olduğunu söylüyor ve iPhone senkronizasyon sorunlarını çözmekten daha fazlasını yapıyor. Ancak aynı çipsete sahip olup da başka marka anakart kullananların sorunu devam ediyor.

Microsoft ve Apple ise konuyla ilgili güncel bir bilgi yayınmazken, Intel, Gigabytbe BIOS güncellemesiyle ilgili yorum yapamayacağını belirtti.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

gigabyte rox

Gigabyte işini biliyor

yahu şu apple gene yaptı yapacağını, batırdı ortalığı...!!!
yaw ne pis bir firmaymış, her yaptığıyla milletin başına iş açıp duruyor, gündemde kalma stratejisine bak yaaaa...!!!

hata olmayan hatalar zincirleriyle milleti zor duruma sokuyor, hadi adam biyos yüklerken elektrikler gitti yada bir yükleme problemi yaşadı, yada hata yaptı...!!! ve ardından demeyecek mi? "Allah .... nı versin apple senin yüzünden bak ne oldu anakartım gitti" haaa söyleyin hanginiz bu iphone için topladığınız bilgisayarın anakartının heba olmasını istersiniz??? YAZIK DEĞİLMİ???

sert yazdımmı millet bozuluyor, bozulun kardeşim ANAKARTINIZ BOZULUP PARANIZ BOŞA GİDECEĞİNE BANA BOZULUN 10 DAKKA SONRA GEÇER GİDER...!!!

birgün bu mikrop elma defolup iflas falan edince 100.000 ler rahat edecek ve teknoloji düşmanından kurtulacaklar...!!!

apple gibi çamur bir firma olmayan bütün firmaları deseklerim hemde sonuna kadar...!!!

acaba neden IBM hakkında birşey yazmıyorum??? onlarda eskiden aynı apple gibi makinalarına dışardan hiçbir parça takılmazdı ama "O DÖNEMLER HAKLIYDILAR" ve şu an insanlığa faydalı aklımızın alamayacağı işler yapıyorlar...!!! MICROSOFT' a böyle rakip lazım "YAŞASIN IBM"...!!!, MICROSOFT' a GOOGLE gibi rakipler lazım...!!!

çürük elma gibisi değil...!!!

IBM neler yapıyor haberi olan varmı?
sadece süper kalite bilgisayar üretmenin dışında bakın neler yapıyor...!!!

CATIA gibi dünyanın en iyi 3d yazılımını üretiyor, hemde kullanımı çok esnek ve içinde öyle modüller var ki ohhooooo...!!!

mesela içinde bir modülü var araçları gerçekten sağlamlığını denemek için duvara çarpmak gerekmiyor, o kendi çarpıyor, simule ediyor, darbe alan metallerin ne kadar dayanıklı olduğunu ve montaj edilen parçaların hangilerinin hasar görebileceğini, yüzeylere dağılan gücü vs... herşeyi görebiliyorsunuz ve hoşunuza gitmeyen parçanın şeklini ve metalini değiştirerek bir daha deney yapıyorsunuz. ŞİMDİ SORARIM SİZE KOCA ARACI MI HARCAMAK DAHA PAHALI YOKSA BİLGİSAYARDAKİ BİREBİR GERÇEK SİMULASYONU YAPAN ELEMANA AYLIK MAAŞ VERMEK Mİ ???...!!!

ben sadece 1 örnek yazdım daha yüzlercesi var ve soruyorum şimdi IBM mi insanlığa daha faydalı yoksa uyduruk ürünleriyle problemlerini müşterilerinin kucağına bırakan ısırıklı elma mı...???

bu yüzden INTEL PC - NVIDIA - MICROSOFT - IBM ürünleri kullananan herkese saygılar...!!!

gigabyte farkı kalite konuşuyor.

"edipciftci"nin bir saçmalamasını daha görüyoruz. Şimdi birde IBM kullanıcılarını eklemiş saygı duydukları arasına. Afedersin de Intel'in para vererek kendi ürünlerini sattırdığı gibi düzenbazlıklar çıktı ortaya ve sen hala Apple düzenbaz firmaymış diye viyaklıyorsun. Yaptığın ne kadar ironik farkındamısın? Ayrıca sorunun iPhone mu yoksa Windows7 kaynaklı mı olduğuda belli değilken direk iPhone üstüne çullanmanın sebebi nedir? Windows XP ve Vista'da çatır çatır çalışan iPhone eğer Windows7'de çalışmıyorsa bu Windows7'den kaynaklanan bir sorundur. Bilgisayardan o kadar anlıyor olsaydın bunu mantık edebilirdin fakat sen kendine "troll" olma yolunu seçmişsin. Yolunda başarılar sana...

iyi benzetme "troll" :D

Sen de yorum yaz