Windows 7 en iyi işletim sistemi...

Bir Microsoft klasiği: Bu sözü daha önce Vista için de söylediler; XP için de... Şimdi sıra Win 7'de

  • Ali Güngör

Microsoft CEO'su Steve Ballmer, Windows 7'nin Microsoft tarafından çıkartılan en iyi işletim sistemi olacağını söyledi. Ballmer, Windows 7'nin sadece göze çarpan önemli bir işletim sistemi olmadığını, tüketiciler ve iş yerleri için sadece çekici bir seçenek olmakla kalmayacağını belirtti. Ballmer'a göre gelmiş geçmiş en iyi Windows işletim sistemi olan Windows 7, yeni standart olacak.

Steve Ballmer bu yeni işletim sisteminin büyük şirketlerin elektrik faturalarında çok önemli bir fark yaratacağını belirtti. Uzun vadede yapılan yatırımın karşılığının alınacağını söyledi.

Windows 7'nin farklı yönü olarak arayüzün hızlı çalışmasını gösteren Ballmer, Vista'daki pek çok özelliğin olmadığını belirtti. Microsoft Vista'yı tanıtırken de Ballmer, daha önceki bütün Windows'lardan daha iyi olduğunu söylemişti.

Vista'da alınan sonuçlara karşın Ballmer'ın Windows XP için de söylediği bu sözlerin, en azından Windows XP'de doğru çıktığı bir gerçek. Ballmer, Windows XP'nin çıkışında çocuklarının da bu işletim sistemini çok sevdiğini söylemişti...

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

windows 7 nin performansı vista tecrübesinden kaynaklanıyor.
sürücülerde cabası
fakat görsellikteki fark tamamen dokunabilmek uğruna tasarlanmış.
bu sefer turnayı gözünden vurdu gibi:)

katılıyorum windows 7 süper

bnce win 7 iyi gerçektende çünkü win 7 yi kullanan neredeyse herkes bu işletim sistemiyle ilgili olumlu yorumlar yapmıştı

Standart pazarlama stratejisi, kim olsa aynısını söyler.

sistem çok kararlı fakat oyunlar çoğu zaman sorunlu çalışıyor. crysis warhead win7 rtm 64bit kurduğumdan beri sürekli oyundan atıyordu. şu an vista 64 bit kullanıyorum.

Demek ki söylenecek ne var: "biz daha iyisini yapana kadar en iyisi biziz!"

Apple desem..

Şimdilik tepki gösteren çok ama Windows 7 yine de gümbür gümbür geliyor. Bir çok arkadaşım var şu anda W7 kullanan. daha olumsuz birşey duymadım.

Çok güzel mükemmel bir işletim sistemi yaptı en sonunda microsoft mühendislerini tebrik ediyorum...

Hadi bakalım inşallah..!! xD

Gormeden inanmam. Hele cikisi olsun, gosteri sirasinda bir scanner tanitsinlar. Eger BSOD yemezse dusunuruz. XD

Şimdilik tepki gösteren çok ama Windows 7 yine de gümbür gümbür geliyor. Bir çok arkadaşım var şu anda W7 kullanan. daha olumsuz birşey duymadım.

Senin o arkadaslarlarin IE ve Media Player disinda program kullanmiyorlar, soylediklerinden belli oldu.

Kim ne derse desin. Windows 7 gerçekten çok iyi. DirectAccess, BrancCache, Applocker gibi kurumlara getireceği yeniliklerin yanında Bitlocker To Go ile kişisel kullanıcılara da yenilikler getiriyor.

bun win7,vista,xp kullandım halada xp diyorum.Oyunlarım programarım daha sağlıklı ve hızlı çalışıyor windows 7 nin ekran çözünürlüğü yüzünden kurmuyorum belki 3-4 yıl sonra tekrar vista kurarım

ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar ama xp nin performansına zor ulaşırlar vista ile windows 7 görünümden ibadet bir süre sonra windows 7 de en az tercih edilenlerin arasına giricek aynı vista gibi

Sen de yorum yaz