Windows 7 gecesinden çok özel kareler!

Windows 7'nin Türkiye'deki tanıtımı gerçekten de özeldi: İşte Win 7 şovundan çok özel kareler...

  • Ali Güngör
Windows 7 tanıtımını sizler için fotoğrafladık
Microsoft Windows 7 için Türkiye'ye özel bir önem verdi

Windows 7'nin Türkiye lansmanı Otto Santral'da gerçekleştirildi. Türkiye'den dev bir beta katılımıyla karşılaşan Windows 7, Türkiye'den manzaralara da bütün dünyada milyonlarca kullanıcının karşısına çıkacak duvar kağıtlarında yer verdi.

Windows 7 tanıtımında sergilenen özellikler, hız ve kullanım kolaylığı, bu yeni işletim sisteminin Windows XP'nin 8 yıldır sarsılmayan tahtına oturacağına dair bütün şüpheleri sildi. Özellikle Türk kullanıcıların hoşuna gidecek Windows Media Player üzerinden canlı olarak Türkiye'deki televizyon ve radyo yayınlarına erişim imkanı gerçekten etkileyiciydi. Sunumda bunlar gerçek zamanlı olarak sergilendi ve Windows 7'nin sunduğu imkanlara bütün bilişim basını şahit oldu.

Windows 7'nin Türkiye tanıtımından detayları sizlere daha önceki haberimizde aktardık. Oldukça etkileyici ve eğlenceli geçen bu lansmandan arda kalan çok özel kareleri galerimizde bulabilirsiniz...

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Windows Media Player üzerinden canlı olarak Türkiye'deki televizyon ve radyo yayınlarına erişim imkanı süpermiş.

gözlerden kaçmış anlaşılan... ballmer mike'ın bıraktığı 3d gösteren gözlüğü aldı ve taktı kamera ayrıntıda kalsaydı çok ilginç görüntüler oluşabilirdi...

vistaya verdiğim parayı geri verirse alırım, ayrıca ya tüm vistalılara 7 ye geçiş hakkı tanıyacaktı ya da tanımayacaktı.

hadi bakalım...

Şov yapacaklarına fiyatı uygun tutsalarmış esas o zaman şov yaparlardı...

Windows 7 uprage 99 euro hollandada ama bir kampanya var ilk 50 musteri sen ol bedava al windows7 yi.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play