Windows 7 için "en özel" sürüm...

Windows 7'nin bu özel sürümü simsiyah kutusu ve üzerindelki altın renkli yazıyla dikkat çekiyor...

  • Ali Güngör
Windows 7 Ultimate Ballmer sürümü
Windows 7 Ballmer sürümünde keşke bu fotoğraf olsaydı

Windows 7 ev partisi verecek kadar medeni cesareti olanlar için gelen imzalı Ultimate sürümdeki imzanın sahibi ortaya çıktı.

Parti verenler elbette peçete ve balon için vermedi. Esas mesele bu özel sürüm Windows 7'ye sahip olmaktı. Altın yazılı siyah bir kutuda gelen bu şık Windows 7 Ultimate, Steve Ballmer tarafından imzalanmış. Elbette dağıtılan her kutuyu tek tek imzalamamış.

2006'daki Windows Vista'nın çıkışında da özel bir imzalı sürüm dağıtılmıştı. Bu kutulardaki imza ise Bill Gates'e aitti. Windows 7'de bunu Ballmer'ın sürdürmesi bu yüzden şaşırtıcı değil. Bill Gates kadar ünlü olmasa da, Microsoft'un patronu Ballmer da şakalarıyla oldukça ilginç bir karakter ve çok ünlü.

Ancak parti düzenleyenlerin bu imzalı sürüm Windows 7 için ücret ödeyip ödemeyeceği bilinmiyor. Parti düzenleyenler "Herhalde Microsoft'un reklamını yaptık, bize bir Windows 7 Ultimate'i çok görmezler" şeklinde düşünüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Balmer imzası için bile para alır, ee okadar zahmete girdi imza attı

resimdeki gibi kutuda da Ballmer'in dil çıkaran resmi olacak mı?
imzası o demeyin sakın

Steve, Steve, Steve... Bize de imza ver Steve. Yanında Windows 7 olsa çok daha iyi olur tabi. Ben kutudaki resmin olmasına da razıyım. :)

balmer ı bıraz arastırın da yorum yapın lutfen. o adam zaten mılyar dolarlar ıcınde yuzuyor. mıcrosoftta sahıp oldugu hısselerden kar payını bıle almıyor. o ımzayı gunde kac evraga atıyordur bır tane de oraya atmıs bundan mılyon dolarlar almıs gıbı bahsetmek yanlıs zaten yıllık maası mılyonların ustunde.adamı bıreysel servetı son okudugumda 10 mılyar dolara gelıyordu yanı... hemen adamalaf atmayalım...

Bill Gates'in imzası olsa daha fazla ilgi görürdü.Ballmer ın imzasını kim ne yapsın.

balmer varsa ben almam gates olsa ii idi

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play