Windows 7 için özel güvenlik setini indirin!

Kaspersky'nin Windows 7 için özel olarak hazırladığı güvenlik setinin ön sürümü hazır. İndirin...

  • Halil Mollaoğlu
Kaspersky: Windows 7 için özel güvenlik seti
Kaspersky Windows 7'ye özel Technical Preview sürümü.

Güvenlik uzmanı Kaspersky, ileride Windows 7 için özel olarak çıkaracağı güvenlik setinin bir ön-sürümünü yayımladı. Güvenlik setini buradan indirebilirsiniz.

Windows 7'ye has ön-sürüm güncel Kaspersky Beta'sı (8.0.0.1015) ile aynı sürüm numarasını taşıyor, Kaspersky Lab'ın çıkacak olan anti-virüs motorunu baz alıyor ve şu an için sadece Windows 7 ön-sürümleriyle beraber kullanılabiliyor. Firmanın duyurusuna göre tarama motoru zararlılara karşı savaşta selefine göre çok daha etkili ve özellikle çift ve dört çekirdekli işlemcilerle çok daha hızlı çalışıyor. Kaspersky kaynak kullanımı açısından piyasadaki en tutumlu ürünü sunmak istiyor.

Tanımlama bazlı bir korumanın yanında bu sürüm iyileştirilmiş bir sezgisel (heuristic) koruma da sunuyor. Ayrıca geliştiriciler yazılımın kullanıcı arabiriminde de bazı düzeltmeler yaptılar.

Ön sürümün ismi her ne kadar Kaspersky Anti-Virus olarak geçse de bir güvenlik setinin sunduğu tüm ekstraları bünyesinde barındırıyor.

Download: Kaspersky AntiVirus 8.0 (Windows 7)

Okuyucu Yorumları

Toplam 17 Yorum

bunları hepsi fiyasko.Sırf milşlet kaspersky indirsin diye...Sanki diğer Antivirus firmaları boş mu duruyor.Onlarda devamlı yeni sürüm çıkarıyorlar.

Windows 7 beta kullanıyorum ve sistemde KİS. 8.0.0.357 sürümü kurulu. Burada verilen sürümün ne gibi arrtı/eksileri vardır acaba ? Sonuçta her ne kadar windows 7 bir beta sürüm olsada diğer taraftan vistanın geliştirilmiş hali ve güvenlik konusunda en az vista kadar güvenil ve kararlı. Kasperksy bu windows 7 ye özel sürümle aynı güvenliği vaadebiliyormu yoksa sadece adı gibi betamı ?

NOD32 v4 çok yakında çıkacak.ESET firması bu sürümde en iyi virüs yakalayan,antivirus programını yapmak için çalışmaları sürüyormuş.Bir sitede okumuştum.Kaspersky balonu söneli çok oldu....

kasperskyy hiç bir zaman tutumlu bir program olmayı başaramadı... kaynak ve para israfından başka bir şey değildir kendileri.

Çalışmıyor :(

yeni cikmis bir isletim sisteminde neye göre koruma yapacak ?
Windows xpde bile solucan (Blaster cikana kadar antiviruse gerek görmedim) Seven icin ise antivirus kullanmak icin cok erken

harika zaten yapsa yapsa kaspersky.kasperskydan başkasını tanımam

Ya Chip Güzel haber sunuyor ama şu emir verir gibi başlıklar atmasa çok güzel olacak...

İndirin...

Bu ne şimdi...

Sadede 8.0.0.1015 ile aynı sürüm numarası taşımıyor, aynı zamanda o beta sürümün ta kendisidir. Linki aynıdır. Burada niye farklı diye bir haber yapılıyor anlamış değilim.

buda güzel :D

ama normal kaspersky internet security de yedi de çalışıyor yediyi sık kullanıyorum program kur filan tamamen vistayla aynı tepkileri veriyor ve yedide action center da tanıdğını ve güvenli olduğunu söylüyor ikisinin arasındaki genel farkalrı söyleyebilir misiniz

DESIGNED FOR XP ETİKETİ VAR PC MİN ÜZERİNDE. DESIGNED FOR VİSTA VE WİNDOWS 7 ULTİMATE ETİKETİ YOKSA NE YAPMALIYIM? BU YENİLERİ KURMAM MANTIKLI OLUR MU? GÜVENCE VERİLİYOR MU ? VERİLİYORSA NEREDEN ALABİLİRİM BU GÜVENCE VEREN BELGELERİ VE ETİKETLERİ.......

emredersiniz haşmetlumm başka ....

bu sadece win 7 içinmi başka sistemlerde çalışmıyormu onuda yazında...

Hadi ordan windows 7 yalnız değilmiş,kaspersky özel yzaılım üretiyormuş.Peh çok gördüm kaspersky hünerlerini hiçbi halta aramaz.En iyisi NOD32 dir.

Ben şuan Eset Smart Security' le kullanıyorum 7' yi ve 1 ay olacak ama hiç bir olumsuz durum ve alarm verici durum olmadı :)
Bu yazılımı da test ettim ama çok soru soruyor Vista nın kullanıcı denetimini baya bi geçmiş :) mesela bir programın internete bağlanırken kullandığı IP bile değişse soruyor bence çok gereksiz çünkü MSN gidipte kötü bir IP ye bağlanmaz o yüzden bence bunu dikkat e alıp değiştirmeleri gerekiyor..

Diğer antivirus programları 2009 sürümlerinde tarama motorlarını tekrar elden geçirip en hızlı algoritmaları uyarlarken Kasper daha da hantallaştı, 2009 kurduğumda PC resmen ağladı süründü, avrupadaki antivirüs araştırma ve inceleme listelerinde de alt sıralara düşmeye başlamış...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play