Windows 7: Microsoft Media Center'ı tanıtıyor

Dedikoduları bir kenara bırakın; Windows 7 Media Center'ın getirdiklerini birinci elden izleyin...

  • Halil Mollaoğlu
Windows 7: MS videosu Media Center'ı tanıtıyor
Windows 7 Media Center: Noah Spitzer-Williams yeni fonksiyonları tanıtıyor.

Media Center Program Yöneticisi Noah Spitzer-Williams Windows 7'deki Media Center'ın yeni özelliklerini bir videoda tanıttı.

Videoda Spitzer-Williams yeniden elden geçirilmiş video-kütüphanesinin ön izleme özelliğine dikkat çekiyor. Ayrıca yerel H.264 desteğinin de altını çizen yönetici, yeni video slayt gösterisini (Video Play-All) tanıtıyor ve resim dosyalarıyla çalışmaya has yeni fonksiyonları gösteriyor.

Videoyu izlemek için Microsoft'un Silverlight eklentisinin sisteminizde kurulu olması gerekiyor. Eklentiyi indirmek ve kurmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Download: Microsoft Silverlight

Videoyu izlemek için ikinci sayfaya tıklayın...

Video: Windows 7 Media Center


Windows Media Center Picture and Videos Features in the Windows 7 Beta

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Media center'ı geliştirin ama piyasada kaç tane kart var onu destekleyen hiç düşünmeyin.Bu nasıl iştir ya!Ben skystar2 kart kullanıyorum bir kere olsun tanıtamadım şu media center'a(Gerçi diğer harici media centerlar içinde böyle bir tanımama sorunu var.) sen ilk önce kart driverlerini tanıtmayı başar o senin için büyük bir başarıdır zaten.Neymiş mce destekli piyasada djital kartlar varmış elimdekini satıp sırf bu iş için kart mı alayım yani.Doymadınız hala paraya...

Front Row diyeyim ben size... Sizce de ÇOOOK fazla benzemiyor mu (Hani şu Mac'deki) Media Center oldukça karışık ve yavaşlatabiliyor bilgisayarı. Ama Front Row ile hem yeni sinema filmlerinin fragmanlarını izleyebilirsiniz.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play