Windows 7:MP3'leri bozan hatanın yaması geldi

Önce yamayı kurun sonra kullanın: Microsoft Windows 7'deki MP3 bug'ını düzelten yamayı yayımladı...

  • Halil Mollaoğlu
Windows 7: MP3'leri bozan hatanın yaması geldi
Windows 7 beta: MP3'lerine değer veriyorsanız hemen yamayı yükleyin.

Geçen günlerde Windows 7'nin beta sürümünde (build 7000) bulunan ve MP3 dosyalarına zarar veren hatadan bahsetmiştik. Microsoft beta sürümü halka açmadan önce sorunu çözecek yamayı yayımlayacağını bildirmişti ve öyle de oldu.

Yarın yayımlanacak olan halka açık beta sürümü halen bu hatayı bünyesinde barındırıyor. Üretici bu sebeple Windows 7 beta ile MP3'lerinizi oynatmadan önce hemen yamayı kurmanızı öneriyor. İşletim sistemi kurulumundan sonra hemen yamayı devreye sokup sonra kullanıma geçilmesi en mantıklı çözüm oluyor.

Tüm bunlarında yanında Microsoft işletim sistemini kurmadan önce yine de müzik arşivinizi harici bir diske yedeklemenizi öneriyor. Ancak yama kurulduktan sonra bu hataya maruz kalmaksızın MP3 dosyalarınızla muhatap olmanız mümkün. Yamanın hem 32-bit'lik hem de 64-bit'lik sürümü mevcut. Bu da doğal olarak beta'nın her iki platform için aynı anda sunulacağı anlamına geliyor.

Download linkinden indireceğiniz arşiv içinde 32-bit ve 64-bit'lik sürümler için ayrı ayrı yamalar mevcuttur.

Download: Windows 7 Beta Yaması (32-bit, 64-bit)

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

indirdim yamayı yarında windows 7 indircem ..

banko windows 7

indirdim tesekurler birde sorum var , bende orginal vista var , bunun uzerine kursam windows 7 betayi gene eski vistaya geri done bilirmiyim? vista cd yok boot'a vista ordan format atiliyor?

Diğer bir diske kurabilirseniz hiçbir sorun yaşamadan Vista ve Windows 7'yi bir arada kullanabilirsiniz.

daha tam olarak yayınlanmadan yama geldi ne diyim varya
ben mac'te yama geldiğini hatırlamıyorum aylık security updatelerde sadece % 100 olmasını beklerim ve biter, yok şu yama yok bu yama ne uğraşcam kardeşim

daha piyasaya bile çıkmamış bir işletim sistemi için de bu kadar kötü yorumlar söylenemez. Yok iki de bir yama yok başka birşey. İnsanlarda futbol fanatikliği gibi işletim sistemi fanatikliği olmuş. Olayın derinine inmeden basit basit yorumlar. Ve bence en çok kullanıcı dostu işletim sistemi şimdilik Windowstur. Hem kolay hem de çoğu zaman zahmetsiz. Mac de hızlı çalışan belki biraz daha profesyonellere dönük bir işletim sistemi. Ben her ikisini de seviyorum. Ama her zaman ilk tercihim Windows olmuştur

Mac yapınca aylık haber bülteni oluyor sanki :@
Windows update diye bir şey var otomatik bildiriyor sana güncellemeleri ek bir çaba sarfetmene gerek yok

windows 7..bence indirmeyin vistaya devamm...nasılsa bu windows 8 , windows 9 a kadar gider...windows 9 dan sonra tamamen yeni bir işletim sistemi çıkartırlar..(512 bitlik bir işletim sistemi yakışr)

sonunda çıktı kullanıcılara müzde ....

(Diğer bir diske kurabilirseniz hiçbir sorun yaşamadan Vista ve Windows 7'yi bir arada kullanabilirsiniz.)

CEVAP ICIN COK TESEKURLER

yaa bu yamayı indirdim ama x64 ve x82 var ne iş x32 yok ki

x86 zaten 32bittir x32 olmaz

teşekkürler...

windows7 nin crack ini bile çıkarmışlar ne kadar hızlı değilmi?

Sen de yorum yaz