Windows 7 SP1 sonunda geliyor!

Şirketlerin merakla bekledikleri Windows 7 servis paketinde önemli bir dönemece girildi...

  • Ali Güngör
Windows 7 SP1 betası geliyor!
Dana önce sızan görüntüler doğru çıkmış görünüyor

Microsoft, Windows 7 Service Pack 1 için Beta Test sürecini başlattı. Beta testçilerine e-posta yollayan Microsoft, durumu doğruladı.

Yeni servis paketi İngilizce, Almanca, Japonca, Fransızca ve İspanyolca olarak sunulacak. RC sürümünün testinde Brezilyalı ve Türk kullanıcıların yoğun katılımı düşünüldüğünde, Türkçe test sürümünün olmaması oldukça üzücü.

Test sürümü 3 Haziran'da hazırlanmış ve 1.22 GB boyutlarında. Windows 7'nin yanında Windows Server 2008 da güncelleniyor. Windows Server 2008 R2 SP1 planlarına göre yeni yamalar, sanallaştırma araçları, uzaktaki kullanıcılar için 3D grafik imkanı sunan RemoteFX yer alacak.

Windows 7 ile birlikte ev kullanıcıları için de genel güvenlik yamalarının yanında USB 3.0 ve gelişmiş Bluetooth/WiFi desteği olacak. Bu son iki özellik henüz onaylanmadıysa da sektörde bu duruma kesin gözüyle bakılıyor.

Halka açık beta sürecinin bu ayın sonunda başlaması bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

sp1 beta şuan internette dolaşıyor zaten

turkce istıorz

Ben zaten ingilizce veriyonunu kullanıyorum! Ancak henüz kurmuş değilim! :D

"sp1 beta şuan internette dolaşıyor zaten" git onu kullan o zaman :) sonra bak bakalım ne oluyor

64 bit i biraz daha geliştirmeliler

microsoft bizi sevmiii...:)))

hiç severmi! türkiyede kaç tane msdn ve technet üyesi var? işin içinde para olunca samanlık seyran olur...

w7 64 bit te sorunlar var

o ne öyle bee 1.27 gb sp1 sınırsız interneti olanlar offline kurulumunu indirsin bari de kotalı internet sahibi olan arkadaşlarımız internetten mahrum kalmasınlar.. olan olmayana versin.....

o ne öyle bee 1.27 gb sp1 sınırsız interneti olanlar offline kurulumunu indirsin bari de kotalı internet sahibi olan arkadaşlarımız internetten mahrum kalmasınlar.. olan olmayana versin.....

5 gb olsaymış keşke

Sen de yorum yaz