Windows 8.1'deki yeni simgeler görüntülendi!

Windows 8.1'de yer alacak yeni uygulamalar, ilk kez bu şekilde görüntülendiler!

Windows 8.1'deki yeni uygulama simgeleri göründü!
Görsel kaynağı: pcportal.org.ru

Windows 8.1'in önizleme sürümü ile tanışacağımız tarih, geçtiğimiz günlerde Haziran olarak resmiyet kazanmıştı. Güncellemeden sızan yeni bir ekran görüntüsünde ise yeni uygulamaların yeni simgeleri ilk kez göründü.

Daha önce yerlerinde sadece temsili bir simge görünen uygulamalar, yeni simgelerine kavuşmuş görünüyorlar. Bu simgelerin Windows 8.1'in final sürümünde kendine yer bulma olasılığı yüksek.

Ücretsiz bir güncelleme olacağı açıklanan Windows 8.1'de yer alacak yeni uygulamaların yanında, masaüstüne eklenecek bir Başlat düğmesi de bulunuyor. Ancak bu düğmeye bastığımızda Başlat menüsü değil, Windows 8'in giriş ekranını göreceğiz.

Windows 8.1'in Ağustos ayında RTM aşamasına ulaşması, Ekim ayında ise herkesin kullanımına ve satışa sunulması bekleniyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

Şu anki windows 8 asla bir windows 7 performansı veremiyor. Bu nedenle de windows 8 den 7 ye geçtim. Umarım 8.1 windows 8 i kullanılabilir hale getirir de kullanırız. Ayrıca microsoftun bu arasürüm olayı iyice sıktı. İyi Xp- kötü vista, iyi win. 7-kötü win. 8. Muhtelen win. 8.1 yayınlandığında bizler zaten windows 9 u konuşuyor ve hatta 2014 ocak-şubat aylarında win. 9 beta sürümünü deniyor olacağız.

@29 May 2013 17:59 Garip benim Win7 iken daha fazla performansı Win8 alıyorum. Sürücüleri güncellediniz mi Orjinal mi kullamıyorsunuz.

wp8 e ... Neyse

Çirkin kadın makyajla belli yere kadar güzelleşir.!!! Win8, in asıl sorunu, PClerde ağır programları stabil çalıştıramaması. Makyajlar ile bu sorunları örtbas etmeye çalışıyorlar. Haberde yazmış zaten mac,e geçişler var diye. Mobil cihaz kullanıcıları eksilerinizi basabilirsiniz, Win8 sizin için güzeldir, internete de giriyor, oyunlarıda oynatıyor.!! Yeterlimi?? Yeterlidir herhalde..

@29 May 2013 20:46 ağır saçmalamış. apple cı heralde.

windows 8'e düşman olanlar yeniliklerini ve performansını kavrayamayanlardır

@30 May 2013 00:52 biri şu adama yeniliğin nasıl yapılacağını öğretsin.

dun 26:46 katılıyorum agır programlarda 8 kesınlıkle sorun bı creatıve suıte kurdum pert olmuştu

arkadaş Windows 8 çakıldı ki Windows 8.1 apar topar çıkarma telaşındalar. satışları asla bir Windows 7 seviyesinde değil.. boşuna performans carttı curttu ayakları yapmayın.. gidişat kötü kardeşim.. biryerlerinde patladı microsoftun...

2007 yılında aldığım notebook bilgisayarım sırasıyla win xp, win vista, win 7, win 8 gördü. Darısı Win 8.1 ve Win 9'un başına :)

WIN8 BASLAT MENUSU KOYSALAR KIMSE ITIRAZ ETMEZDI

win8 miş 9muş bunlar hikaye arkadaşlar tek gerçekolan win7dir

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir