Windows 8.1 Facebook uygulaması güncellendi!

Facebook uygulaması, çıktığı günden beri yapılan en büyük güncellemeyi gördü!

  • Zeynel A. Öztürk
Windows 8.1 Facebook uygulaması güncellendi!

Facebook, yaklaşık 1 ay önce Windows 8.1 için yayınladığı uygulamasıyla yakından ilgilenmeye devam ediyor. Windows Store'daki uygulamaya gelen son güncellemeler ise sosyal devin Metro uygulamasında birkaç yenilik birden yapıyor.

Windows Store sayfasındaki değişiklik listesinde Facebook uygulamasının son sürümünün artık fotoğrafları etiketleyebildiğini görüyoruz. Bu güncelleme sayesinde Facebook mesajlarına dosya ve fotoğraf dahil etmeniz de mümkün oluyor. Yine uygulama içinden kapak fotoğrafınızı ve profil fotoğrafınızı direkt olarak seçebiliyorsunuz.

Yeni sürümdeki bir başka yenilik, belirli bir albüme fotoğraf yükleyebilmeniz. Bunun yanında giriş ekranınıza artık ikinci bir Facebook kutucuğu da ekleyebiliyorsunuz; bu kutucuk sizi direkt olarak mesajlarınıza aktarıyor. Uygulamanın onardığı birçok hata da var, ancak bu hataların hangileri olduğu belirtilmemiş.

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

hemen indireyim ;)

Android uygulaması berbat

Nasıl güncelleniyor bu uygulama bu Windows store'dan ?

@29 Kas 2013 23:23 Eğer Windows 8.1 kullanıcısıysanız muhtemelen otomatik olarak güncellenmiştir. Ama Windows 8 kullanıcıysanız veya emin olmak istiyorsanız Store açıkken Charms çubuğununu açın (Farenizi sağ üst köşeye getirip daha sonra düz aşağıya sürükleyin), Ayarlar'ı seçin. Uygulama güncelleştirmeleri'ni seçin. Güncelleştirmeleri denetle'ye tıklayın..

@29 Kas 2013 23:23 Eğer uygulamaların otomatik olarak yüklenmesi için gerekli seçenek açık ise kendiliğinden güncellenmiş olacaktır. Dolayısıyla güncellemek için bir seçenek göremeyebilirsin. Yine de mağazadan Facebook uygulamasına girip emin olabilirsiniz.

ne dandik uygulama aç tarayıcıdan kulln 100 kat daha iyi

türkçe bile değil. dil desteği olmadan mac gibi olur anca.

Facebook masaüstü programı var bi kaç tane ciddi ciddi orjinal den iyiler, sohbet eski Msn tarzı duvar bildirim profil herşey var

Nasıl yapılıyor o ikinci kutucuk

Windows 8.1 de facebook görüntülü konuşma sorunu var. Nasıl çözebilirim?

@03 Ara 2013 13:33 maalesef herkeste var :(

Ya Arkadaşım Facebook Uygulamasına Kötü Diyenleri Gerçekten Anlamak Güç Uygulama Çıkalı Çok Olmadı Android Gibi Üst Üste Bir SÜrü Güncelleme Almadı Zamanla Oda Olacak Tarayıcıyla Kıyaslamak Saçma Olur...Bence Gayet Stabil Ve Güzel Türkçe Olmasını Bekleyeceksin Biraz Okadar.

Birde windows 8.0 da çalışsa iyi olurdu benim gibi 4 gb sınırlı internet kullananlar için.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play