Windows 8 beta RC sürüm numarası sızdı mı?

Windows 8'in betası değil ama "beta sürüm adayı" hakkındaki en önemli sızıntı içeride...

Bu ay beta sürümünün yayınlanmasını beklediğimiz Windows 8'in beta sürüm numarası sızmış olabilir. Windows 8'den sızdırdığı bilgilerle tanıdığımız Winunleaked.tk sitesinde yer alan "Windows 8 yapıları" listesine göre beta sürüm adayı (release candidate) resmen şu numaraya sahip olacak:

8222.0.winmain_win8beta.120131-1912

Şu ana dek bildiğimiz, Windows 8'in Microsoft çalışanları tarafından test edildiği Beta Escrow sürecine girdiydi. Bakalım Windows 8'in final beta sürümü, resmen yayınlanmadan önce sızacak mı...

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

off hadi sızsın artık da final sürümüne yakın bi versiyonunu görelim, bi de bunun resmi çıkışını beklicez ohoooo çok var

Bu ayın sonunda yani şubatın sonunda açıklancak zaten ne gerek var aceleye

raflara gelmeden yüklemem makineme :D

Windows 8 Developer Preview x64 denedim.Gayet güzel olmuş ve hızlı bir işletim sistemi olmuş.Karışıklık konusunda zorlanacağını sanmıyorum.Windows 7 benzer görünüm ve menüler bulunmakta.Metro arayüzü gayet hızlı geçişleri ve geliştirilmiş uygulamaları ile göze çarpıyor.En önemlisi E-mail hesabı ile oturum açılması.

Genel olarak hızlı bir işletim sitemi olmuş.Windows 8 eğer çıkarsa ve bu hızında değişiklik olmazsa çoğu insan windows 8 kullanacaktır.

daha bismillah win 7 ye alışıyoruz

Sen de yorum yaz