Windows 8'e yepyeni temalar!

Microsoft'un yayınladığı son tema paketlerinde, Windows 8'i farklı boyuta taşıyacak sürprizler var!

  • Zeynel A. Öztürk
Microsoft'tan kedili ve Watch_Dogs'lu yeni temalar

Microsoft, Windows 8 kullanıcılarına sadece güvenlik yamaları ve onarımlar sunmakla yetinmiyor. Yazılım devinin Windows 8 sahiplerine sağladığı bedava nimetler arasında harika duvar kağıdı paketleri de var. Son eklenen duvar kağıtları ise kedilerden 2013'ün en çok beklenen oyunlarından Watch_Dogs'a göz alıcı karelerden oluşuyor.

Henüz tatilden geri dönmeyenler, Windows 8 ve RT'ye özel yeni Beaches temasıyla masaüstlerine nefes kesici tatil yerlerini taşıyabilirler. 9 kareden oluşan Beaches teması, Windows 8'in panoramik duvar kağıdı işlevini de destekliyor, yani onları iki monitöre uzatabilmeniz mümkün.

Yeni Sky teması ise dünyanın çeşitli yerlerinden, günün farklı saatlerinden ve farklı durumlardan 18 kareyi bir araya getiriyor. Sky teması "dinamik" bir tema olduğundan, onu yükleyenler RSS üzerinden otomatik olarak yeni duvar kağıtları alabiliyorlar.

Uyuyan kedileri sevimli bulmamak pek mümkün değil. Kedileri sevmiyorsanız, bu duvar kağıtlarından uzak durun; aksi halde dünyanın en tatlı kedilerinden 13 fotoğraf için Sleepy Kittens temasına tıklayın.

Son duvar kağıdı paketi ise 2013'ün merakla beklenen, açık dünya ile siber suçları bir araya getiren oyunu Watch_Dogs'tan. Paket içerisinde 11 ekran görüntüsü bulunuyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

tema dediğin arayüzü değiştirir simgeleri güzelleştirir bunlar 2-3 resim görev çubuğunun rengini değiştirmekten başka bişi diil

@05 Ağu 2013 20:41 Kesinlikle katılıyorum. Eskiden WinXP'de embedded vardı stil değişirdi. Şimdi her şey tekdüze.

Güzel duvar kağıdı setleri var. Duvar kağıdı bulmakla uğraşmak istemeyenler kesinlikle bir göz atsın.

tema değil duvar kağıdı. windows xpden sonra tema anlayışı değişti.

Win 8 e tema olarak aeroyu istiyoruz :) Çok sade olmuş win 8.

Wallpaper'ın neresi nimet.Dini kavramları teknolojik kavramlarla harmanlamayın. Saçmalıyorsunuz...^tane duvar kağıdı verdi diye hizmet vermiş mi oluyor açın neti milyarlarca duvar kağıdı var zaten isteyen ücretsiz indirebiliyor.Bedava bir şey yapacaksa microsoft işetim sistemlerini ücretsiz dağıtsın.

@06 Ağu 2013 01:04 akıl hastası falan mısın sen?....

MS ne zaman Thema yapmasını öğrenecek Boot ekranı, İconlar, Windows çehresini değiştiren yeni pencereler, Metro tüneli kazacağına birazda kişileştiren kendi MS temalarını hazırlasın ,Wallpaper ile pencere rengi değiştirmeye Thema diyorsanız.

aga oyle anlatmışınız ki dedim noluyor nan altı ustu 3-5 duvar kağıdı niye yordun kendini okadar anlatıcam diye harf başına mı para oduylar size

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play