Windows 8 için 20 ipucu!

Windows 8'i tanımak için onu kurcalayacak zamanınız yok mu? O zaman bu makalemizi mutlaka okuyun!

Döşemelerinizi düzenleyin, sürücüler, eşitleyin

17. Döşemelerinizi düzenleyin: Metro arayüzünün dikdörtgen kutularını kendi ihtiyaçlarınıza göre düzenlemeniz mümkün. Döşemeleri taşımak için onları tutun ve sürükleyin. Döşemeyi kendi sütununa taşımak istiyorsanız, onu biraz dışarıya taşıyın ve çubuğu gördüğünüzde bırakın.

Birden fazla döşemeyi sağ tuşla seçebilirsiniz, ancak toplu halde taşıyamazsınız.

18. Sürücüler: Windowws 8'de hala donanımınız için gerekli sürücüleri yüklemeniz gerekiyor. En güncel sürücüler için Microsoft'un sağladığı sürücüler yerine üreticinizin sunduğu sürücüleri yüklemelisiniz.

19. Eşitleyin: Windows 8, sisteminizi çeşitli üçüncü parti hesaplarla eşitlemenizi sağlayacak yollar sunuyor. Microsoft Accounts (Charms çubuğu > Settings > More PC Settings) ile Windows 8'li herhangi bir makinede tercih ettiğiniz temalara, dillere ve uygulama ayarlarına erişebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Bilgisayarı kapatmak için yapılanlara bakarmısın :))

bilgisayarıma yüklediğim ön izleme sürümünden gayet memnun kaldım fakat bi islem icin bilgisayarımı kullanmak isteyen ve başına oturan 22 yaşındaki kardeşim sadece kullanmak istemekte kaldi ve 15 dakika aramasına ragmen başlat öğesini bulamadı =)

bilgisayarı kapatmanın diğer windows sürümlerinden tek farkı sol taraftaki başlat menüsü yerine sağ taraftaki settings'e tıklamak.
bunun neresi uğraştırıcı veya derinlere gömülü anlamadım.

Power düğmesini niye yapmışlar?:) Basıyorum kapanıyor.

bill gates yaşlanıyor galiba

tamam da benm windows hiç aılmıyor, f8 den başka bir tuş varmı güvenli modda açabileceğimiz. formatta atılmıyor bu lantolsaı bilgisayara kafayı yiyecem yaw...............................

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir