Windows 8 için 20 ipucu!

Windows 8'i tanımak için onu kurcalayacak zamanınız yok mu? O zaman bu makalemizi mutlaka okuyun!

Windows 8 gibi yeni bir işletim sistemini kurduğunuzda şöyle bir yolu izlemeniz mümkün: Kollarınızı sıvayarak işletim sisteminin her uygulamasını ve ayarını denemek, farklı ayarları seçerek nasıl çalıştığını görmek ve onu mümkün olduğunca çok kişiselleştirmek.

Windows 8'i kurcalayacak kadar zamanınız yoksa, bir yerlerden yardım almanız gerekir. İşte bu durumda makalemiz, yardımınıza yetişecek. Windows 8 Geliştirici Önizleme sürümünde bilmeniz gereken yeni ince ayarlardan 20 tanesini sizler için sıraladık.

Hazırsanız sonraki sayfamızda Metro arayüzünde arama yapma ipucuyla başlayabiliriz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Bilgisayarı kapatmak için yapılanlara bakarmısın :))

bilgisayarıma yüklediğim ön izleme sürümünden gayet memnun kaldım fakat bi islem icin bilgisayarımı kullanmak isteyen ve başına oturan 22 yaşındaki kardeşim sadece kullanmak istemekte kaldi ve 15 dakika aramasına ragmen başlat öğesini bulamadı =)

bilgisayarı kapatmanın diğer windows sürümlerinden tek farkı sol taraftaki başlat menüsü yerine sağ taraftaki settings'e tıklamak.
bunun neresi uğraştırıcı veya derinlere gömülü anlamadım.

Power düğmesini niye yapmışlar?:) Basıyorum kapanıyor.

bill gates yaşlanıyor galiba

tamam da benm windows hiç aılmıyor, f8 den başka bir tuş varmı güvenli modda açabileceğimiz. formatta atılmıyor bu lantolsaı bilgisayara kafayı yiyecem yaw...............................

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir