Windows 8'in gereksiz uygulamaları çöpe!

Windows 8 ile gelen ama işinize yaramayan tüm uygulamalar, bu minik araçla tarihe karışacak!

  • Cem Şancı
Windows 8'in gereksiz uygulamaları çöpe!

Windows 8 ile birlikte çok sayıda uygulama da standart olarak kuruluyor. Ancak bu uygulamalar herkesin işine yarayacak diye bir kural yok. Eğer siz de Windows 8 ile gelen ve hiçbir işinize yaramayacak uygulamalardan kurtulmak istiyorsanız, ya onları tek tek kaldıracaksınız, ya da App Remover isimli uygulama ile hepsinden sadece birkaç tıklama ile kurtulacaksınız...

Windows 8 App Remover uygulaması, Windows 8 ile birlikte standart olarak gelen çok sayıda uygulamadan istedklerinizi kolayca kaldırıyor. Uygulama, bu standart uygulamalardan hangilerini silmek istediğiniz soruyor ve seçtiğiniz uygulamaları hızla sistemden atıyor. 

Uygulamanın sol üst kısmında yer alan List seçeneği ile bilgisayarınızda kurulu uygulamaları kolayca görebiliyor ve bunlardan silmek istediklerinizi yine kolayca işaretleyebiliyorsunuz. Ardından sil tuşuna basarak, bu uygulamaların topluca kaldırılmasını sağlayabiliyorsunuz.

Uygulamayı bu linkten indirebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

müthiş yararlı bir uygulama. teşekkürler...

Wİndows 8 ile "Garbage/ÇÖP" uygulamaları kaldırmak için güzel bir yöntem.Teşekkürler Chip.Artık Win 8 App Remover İle Windowsum Daha Temiz Daha Beyaz.

win8 in kendisi cop zaten :P

Metro ekranında yer alan tüm Mağaza uygulamalarını silip atmak istiyorum. Hava durumu dışında tabii ki... O kalabilir, bir tek o işe yarıyor.

Sen de yorum yaz