Windows 8'in son yenilikleri!

Ortaya çıkan 2 yeni ekran görüntüsü, MS'in Windows 8'de yaptığı son yenilikleri gösteriyor!

Hüseyin Cem Köylü

Haziran başında Windows 8'in Yayın Önizleme sürümünü yayınlamaya hazırlanan Microsoft, sürekli ufak dokunuşlarla yeni işletim sistemine son halini veriyor. Win8China.com'un elde ettiği görüntüler Windows 8'in 8375 yapısından ve Şubat ayında yayınlanan Tüketici Önizleme sürümünün üzerine yapılan küçük eklemeler ve değişiklikler gözlenebiliyor.

Birkaç yeni kilit-ekranı resmi, daha yeşil Windows Store döşemesi ve sağ alt köşede kaydırıldığında kareye dönüşen ufak bir büyüteç yeni değişiklikler arasında yer alıyor. Köklü değişiklikler olmasa da Haziran ayında yayınlanacak olan Yayın Önizleme sürümünde ufak değişiklikler karşımıza çıkacak.

Kaynak ayrıca bu yapının Tüketici Önizleme Güncelleme 2 sürümü olduğunu ve tüm herkese değil sadece belli bir grup test ekibine dağıtıldığını da kaydetti.

Metro ekranının son halini, haberimizin ikinci sayfasındaki resimde görebilirsiniz...

İşte Metro'nun son hali...

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Bing de video ları direk pencerenin üzerinde izleyebiliyoruz, bu özelliği windows 8 e niye koymuyorlar anlamıyorum, sonuçta aynı firma değilmi. panelden izlemek hiç kullanışlı değil bence.

windows 7 'den daha iyi olacağı kesin.

Android tabletleri kopya çekip duruyor. Bunu alacağıma gider android tablet alırım, hiç olmazsa o gerçeği, bunun gibi Android çakması Windows 8 değil...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir