Windows 8'in tüm kurulum görüntüleri!

Şimdi de Windows 8'in tüm kurulum görüntüleri sızdı... Ama Windows 8'den haberler bu kadar da değil.

  • Zeynel A. Öztürk

Microsoft'un Windows 8 üzerinde var gücüyle çalıştığı, işletim sisteminden sızan farklı resimlerden anlaşılıyor. Bir kaynağa göre ise Windows 8'in beta sürümü OEM tedarikçilerine özel Microsoft Connect'te kullanılma sunuldu.

bbs.ruanmei.com'dan gelen bilgiye göre Windows 8 yapı 7971, Microsoft Connect'te ortaya çıktı. İşletim sistemini indirmek için ise bir davetiyeye ihtiyaç duyuluyor. Bahsedilen programın adının 'Windows 8 and Server vNext Pre-Release' olduğu söyleniyor.

Gelen bu bilgilerin ardından Winreview.ru ise Windows 8'in kurulum görüntülerini ortaya çıkarmayı başardı. Ayrıntılı bilgi ve galeri bağlantımızı sonraki sayfamızda bulacaksınız.

Windows 8'in kurulum ekranları sızdı!

Windows 8'in Microsoft Connect'te yayınlandığı bilgisinin ardından Winreview.ru, işletim sisteminin tüm yükleme ekranlarını sızdırdı.

Yükleme işleminin 'Metro' tasarım dilini kullandığı görünüyor. Bu tasarıma geçtiğimiz haftalarda sızan 'Aero Lite' ile gözatma imkanı bulmuştuk.

Windows 8'in 2012'de çıkacağı, Ocak 2013'de perakende satışa sunulacağı beklenenler arasında. Bir başka söylentiye göre ise önümüzdeki sonbahar bir beta sürümüyle karşılaşabiliriz.

Windows 8'den sızdırılan tüm yükleme ekranlarını galerimizde görebilirsiniz! Buraya tıklayın.

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

servis paketleri olurdu eskiden bir takım yeni özelliklerde gelirdi bundan sonra hayal gibi sanki. bir kaç yeni özellik için yeniden alım yapmak gerekecek galiba

bismillah. daha 7 ye hazırlanıyoruz.

aRTIK 8-9 gider windows 7 fıstık gibi bir işletişim sistemi windows yedi geçmişimn xp si ve hep berabaer göreceğiz windos8 ya windows milenim yada vista gibi olucak ve fazla rağbet görmeyecek :)

bence gelen tepkilere göre değişiklik yaparlar. nasıl fikir?

hemen ardından yapı 7973 ile ilgili sızıntılarda gerçekleşti.

Gereksiz işletim sistemleri arasında süre kısalıyor ve ben her yeni işletim sisteminde donanım yenilemekten sıkıldım (Windows 3.1'den beri windows kullanıyorum)

"servis paketleri olurdu eskiden bir takım yeni özelliklerde gelirdi bundan sonra hayal gibi sanki. bir kaç yeni özellik için yeniden alım yapmak gerekecek galiba"

paraları Windowsa kaptırmamak için LİNUX KULLANIN linux artık eskisi gibi değil windowstan daha kolay daha kullanışlı ve çok daha görsel

1-2 gün içinde kurarız herhalde..

linux diyen arkadaşa, linux'ta oyunlar programlar çalışıyor mu sadece amacımız müzik dinlemek internete girmek resim bakmak olsa bilgisayarda, dediğin gibi yükleyelim linuksu.

Daha Windows 7 ye sıcak bakmayan o kadar insan varken bu acele neden.

birinci sayfadaki resimlerde birşey dikkatimi çekti.

dosyaların tarihi: 19 Şubat 2009. Windows 7 Temmuz 2009 da çıktı.

MS hiçbir zaman kurulum dosyaların tarihini eski tutmaz. Heleki versiyonlarını hiç eski tutmaz. Fake olmadığı ne malum.

Microsoft Connect e de Windows 8 ile ilgili birşey yok. Saçma...

Vistanın setup dosyaları windows 7 le uyumluydu ama illaki arayüzü ve dosya tarihlerini modifiye ediyorlar sürümde ekleniyor.

windows 7 de öyle oldu 8 de de olacak.

Connect te yayınlama haberleri farklı chip in söylediğine göre.

Yabancı sitelerde oem üreticilere gönderilmiş vs vs diyor ama detaya ineceğimiz zamansa hiçbirşey belirtilmiyor bazılarıda silinmiş nedense google la giriyorsunuz page not found yada topic not found hataları silinmiş çoğu.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play