Windows 8'in yeni final sürümleri sızdı

Windows 8'in "N" sürümünün sızmasının ardından bu "tam" sürümler de internete düştü!

Windows 8'in x86 ve x64 sürümleri de sızdı

Windows 8'in sızan "N" sürümünün ardından birkaç final sürümü daha internette yasadışı olarak indirmeye sunuldu. Bu seferki sürümler Windows 8 Enterprise RTM'nin hem x86 hem de x64 sürümlerini içeriyor. Windows 8'in "Pro" sürümünün ise yakında sızacağı bilgisi veriliyor.

Sızan sürümlerdeki önemli bir fark ise, önceki sızıntıya göre dokunulmamış, ön yükleme yapabilen imaj dosyaları olmaları. Önceden sızan "N" sürümü, DVD'den ön yükleme yapamıyordu ve ürün anahtarı, yükleyiciye entegre edilmiş durumdaydı.

Böylelikle, Windows Server 2012'nin ve Windows 8 Enterprise "N"in sızmasının çok kısa bir süre ardından farklı Windows 8 sürümleri de internete sızmış oldu. Ancak bu sızıntıların hiç de güvenilir olmadıklarını söylememize herhalde gerek yok...

Windows 8, kullanıcılara resmi olarak 26 Ekim tarihinden itibaren sunulacak. Halihazırda Windows lisansına sahip olan kullanıcılar, 39.99 dolar karşılığında Windows 8'e yükseltebilecekler. Geliştiriciler ise 15 Ağustos'tan itibaren Windows 8'i indirip bilgisayarlarına kurabilecekler.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

32 bit olanını indirdim içinde medyaplayer da var ilk farkettiğim şey işlemci kullanımı optimize edilmiş programlar önceki sürümünden daha çabuk yükleniyor masaüstü pc ler için başka bir yenilik yok

Pro sürüm sızdı bile :)

64bit enterprise n sürümünün bootable olanını indirdim kurdum bunlar çıkmadan . acaba bunlardan birisini mi indirsem. daha iyi olur mu yoksa aynı mı?

Arkadaşlar hangisi iyi pro mu enterprise mı ona göre indirecem

zamunda'dan indirdikleriniz %100 güvenlidir beyler ...

gayet başarılı ağzı olan konuşyor

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir