Windows 8 RTM dil paketleri sızdı

Windows 8 RTM'nin internete sızmasından sonra, şimdi de önemli bir Win 8 paketi daha internette!

Windows 8 RTM dil paketleri sızdı

Windows 8'in farklı RTM sürümlerinin internete sızmasının ardından şimdi de RTM sürümüne ait dil paketleri internete sızdı.

Windows 8'in hem istemci (standart), hem de sunucu sürümleri için sızan dil paketleri ISO olarak sunuluyor ve içinde Türkçe de var. WinUnleaked web sitesinden bir kullanıcı, iki ISO imaj dosyasının sızdığını söylüyor. Dosyaların isimleri ise aşağıdaki gibi:

9200.16384.WIN8_RTM.120725-1247_CLIENT_MULTI-HRM_CL1_X64FRE_MULTI_DV5.ISO.iso

9200.16384.WIN8_RTM.120725-1247_X64FRE_SERVER_MULTI-HRM_SL1_X64FRE_MULTI_DV5.iso

Windows 8'in final sürümü tüketiciye resmi olarak 26 Ekim tarihinde sunulacak. Windows lisansına sahip kullanıcılar, yaklaşık 40 dolar karşılığında Windows 8'e yükseltebilecekler. Geliştiriciler ise 15 Ağustos'tan itibaren Windows 8'i indirip PC'lerine kurabilecekler.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

bence microsoft kendi koyuyo internete sıkıldı artık :D

hadi korsancılar beleşe çullanın bakalım.....

şu upgrade olayını metleştirin artık dansöz gibi kıvırtıp durmayın yok 29 dolar yok 50 tl yada 40 dolar diye. casper firması 29 tl karşılığında Windows 8 pro sürümüne yükseltme hakkı sunuyor şuanda herkese sürüm ayrımı yapmaksızın satılan ürünlerinde. ayrıca yükseltme nasıl olacak detayındada kıvırtıyorsunuz xp lisansındanda yükseltme olacak dendi olacak ile kaldı nasıl yapılacak bu işlem şartlar nedir açıklayan yok.

40 $ fazla, yap şunu 10$ o zaman herkes alır.

işlemcim desteklemiyor ekran da dokunmatik değil kalsın istemem

@10 Ağu 2012 18:09 nasıl bir işlemci o öyle benim 10 yıllık amd destekliyorda sen ne kullanıyon

Konu dışı bişey sormak istiyorum.8 GBYT lık flaş disk yazmaya karşı hata vermekte ve cozumunu bulamadım .Basına boyle bır sey gelen varmı :(

oyun onyanıyormu? bilen varmı? 4 çekirdekli masa üstü 9500 nvidia kart

Konu dışı bişey sormak istiyorum.8 GBYT lık flaş disk yazmaya karşı hata vermekte ve cozumunu bulamadım .Basına boyle bır sey gelen varmı :( ________________________________________________________________________ Senin derdin buradakilerin umrunda olmaz,buradakilerden medet umma, google da araştır kesin bir çözümü vardır.

henüz düzeltmediysen 8 gb lı arkadaş herhangi Linux da gparted isimli programda formatlayıp düzeltebilirsin

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir