Windows'a Mac dokunuşu!

İster Windows 8 kullanın, ister XP... Bu paket, Windows'unuzu Mac'e dönüştürecek!

Windows'a Mac dokunuşu!

Windows'a en son Mac OS X 10.9 Mavericks tasarımını getirmek, Mavericks Transformation Pack'in işi. OS X'in tasarımını harika bulanlardansanız, dock, dashboard ve sanal masaüstleri gibi işlevleri Windows'a hemen getirebilirsiniz.

Mavericks Transformation Pack, kurulumu kolay olduğu kadar kaldırılması da basit bir dönüşüm paketi. Üç farklı makinede test ettiğimiz yazılım, tasarımını tabi ki OS X 10.9 Maverics'ten alıyor.

Yine de Mavericks Transformation Pack'i yüklemeden önce Windows'tan bir sistem geri yükleme oluşturmanızda büyük fayda var. Bunun nedeni, Mavericks Transformation Pack'in sistem dosyalarınızı değiştirmesi. Yani bir şeyler yolunda gitmezse Windows'unuz açılmaz hale gelebilir. Sistem geri yükleme noktası oluşturmanın en kolay yolu ise "sistem geri yükleme" öğesini başlat menüsünde veya başlangıç ekranında bulup çalıştırarak yeni bir sistem geri yükleme noktası oluşturmak. Herhangi bir sorun oluştuğunda sisteminizi Windows kurulum diskinden başlatabilir ve oluşturduğunuz geri yükleme noktasına geri dönebilirsiniz.

Mavericks Transformation Pack, Windows XP, Vista, 7 ve 8'de çalışıyor. Testimiz sırasında üç farklı test platformunda da herhangi bir sorun yaşamadık.

İndirin: Mavericks Transformation Pack

Okuyucu Yorumları

Toplam 23 Yorum

sakın kurmayın bir daha kaldıramıyorsunuz kaldırsanız da yine değişik şeyler kalıyor.

@03 Eyl 2013 12:25 hayır ben uzun süredir windowsxlive transform packlarini kullanıyorum ve hiç bir sorun yok kurulum yaparken değiştireceği dosyaları yedekliyor sileceğin zaman da yedekleri geri yüklüyor. Bilgisayarda değişik hiçbir şeyde olmuyor.

şimdiye kadar çok kurdum bu paketlerden, hepsi de mutlaka bir sorun çıkarttı kaldırdıktan sonra

Sistem Geri Yükleme Noktası oluşturmadan kurulum yapmayın...

Bende bir macbook alıp Windows 8 yüklemeyi düşünüyorum bir sorun çıkartır mı?

@03 Eyl 2013 13:54 Macbook neden alıyorsun ki windows kuracaksan.Macbookun güzelliği zaten işletim sisteminde.Tasarım olarak diyorsan git Asus un macbook a benzeyen Windows makinaları var onlardan al.Macbook u windows ile kullanmak performans açısındanda iyi olmaz.Windows daha güçlü donanıma ihtiyaç duyuyor Mac OS a göre.

@03 Eyl 2013 13:54 pek sağlıklı olmuyor, os x e alışınca zaten windowsun yüzüne bakmak istemiyeceksiniz

Uğraşmayın bir Mac alın ve kabiliyetsiz windows dan kurtulun

tavsiye ederim

tavsiye ederim

Orijinal windows candır! Her zaman orijinal güzellik olacak :)

tam bir amele işi... çok şükür ki yıllardan beridir sağlam bir Mac kullanıcısıyım ve bu gibi komik saçmalıklarla uğraşmıyorum....

Ucuz etin yahnisi olmaz, orjinali neyse onu kullanmak lazım.

ANDROİD X86!!!

forever linux!!!

Bilgisayara sadece yük getirir. Bilgisayara MacOS kurun gitsin. Biraz uğraştırır ama mac os kullanmak istiyorsanız ya parayı bayılıp Macintosh alacaksınız yada netten araştırıp bilgisayarınıza mac osx kuracaksınız. Her donanımın çalışmayacağını hesaba katın ama.

Windows 8 Pro gibi üstün teknolojili yazılım varken. Mac yazılımımı? Güldürmeyin.

Hala korsan Windows kullanıp laf atanlar var amk. Windows 8 de baba gibi OS tur Mac a laf söyleyen de yok zaten. Bu arada katılıyorum ASUS candır

Ziyaretçi Bugün 03:16 Kardeş hackintosh kullansan çok iyi olur :p Max_Real Qnx

Daha başarılı bir alternatifi var mı ? Kabuk her halükârda yine explorer oluyor :p Max_Real Qnx

Windows 8' den çok memnunum mac OS nasıl dokunmatik olmayan bir laptop için. Windows8'in seri kullanıma sahip olması çok hoşuma gitmişti. Önerirmisiniz yani ? Fikriniz nedir.

Türkçe konuşmayı öğrenemiyeceğiz,küfürlü mesajlar silinsin lütfen...

bu proğramı kurarsam facetime çalışırmı??

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play