Windows için 100'den fazla ince ayar!

XP, Vista, 7 farketmez... Bu minik araçla 100'den fazla gizli kalmış ayar seçeneği emrinizde...

Windows'da ince ayar deyince genellikle performansa yönelik ayarlar akla geliyor. Ancak 100'ün üzerinde ince ayarı bir araya getiren Windows Tweaker, Windows'un arka planda kalan diğer ayarlarını ortaya çıkarıyor.

Windows XP, Vista, Windows 7 ve Windows 8'de çalışan Windows Tweaker, hız yerine rahat kullanıma odaklanıyor ve normalde uzun süre aramanız gereken ayarları ekranınıza getiriyor. Araç, ayarları sistem ayarlarından Windows Gezgini işlev menülerine 11 farklı kategoriye ayırıyor. Araç, işlev menülerine yeni seçenekler eklemenize, kısayollardaki küçük ok simgelerini kaldırmanıza, Windows Update'in sisteminizi zorla baştan başlatmasını devre dışı bırakmanıza izin veriyor.

İndirin: Windows Tweaker

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Valla kurdum şöyle bi baktım sonra sildim çünkü hiç bi şey anlamadım türkçe değil

teşekkürler, güzelmiş.

saatimin yanındaki tüm sistem bildirimleri yok oldu. ve ben sadece programı kurmuştum. programı sildim yine aynı şey geçerli. açmaya kalktığımda bazı ayarla sistem yöneticiniz tarafından seçilir diyor bu nedir arkadaş !

Kullanmadan önce çok dikkatli olun kolay kolay geri alamayacağınız değişiklikler yapılabiliyor, sakın iyice okumadan kullanmayın.

bu saatin yanındaki simgeler gitti geri gelmiyoda nasıl geri getirecez bi yardım edin

ben bunu kurdum saatin yanındaki simgeler gitti ne yaptıysam geri getiremedim bi yardım edin lütfen

bence kullanmadan once kayıt anahtarını yedekleyin !!

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir