Windows için Facebook Messenger yayında!

Windows kullanıcılarının Facebook'tan beklediği ufak yazılım resmen yayınlandı! İndirin, deneyin...

  • Zeynel A. Öztürk
Windows için Facebook Messenger'ı şimdi indirin!
Beklenen bağımsız Facebook yazılımının ilk sürümü yayında

Facebook arkadaşlarınızla konuşmanıza izin veren Windows uygulaması Messenger For Windows, internete sızmasının ardından sosyal dev tarafından resmen indirmeye sunuldu. Anlaşılacağı üzere uygulama, Facebook web sitesinden bağımsız olarak çalışıyor.

Facebook'un İngilizce yardım merkezi sayfalarında indirmeye sunulan Messenger For Facebook, profilinizdeki uyarıları ve Ticker'ı gösterebiliyor.

Windows Live'dan bir miktar pazar payı çalmayı uman yeni istemci, kullanıcıyı Facebook'a daha bağlı hale getirmek ve Facebook'da daha çok zaman harcamasını sağlamak amaçlarını güdüyor. Bunun yanında Facebook web sitesi açık değilken dahi uyarılar, mesajlar ve arkadaşlık istekleri göstererek daha fazla kullanıcı geri dönüşü sağlamayı ümit ediyor.

Sorunsuz çalıştığını gözlediğimiz uygulamanın bir Mac sürümü ise şimdilik bulunmuyor.

İndirin: Facebook Messenger For Windows

Beklenen bağımsız Facebook yazılımının ilk sürümü yayında

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

facebook mail adresi, facebook messenger :D haydaaaaa. tamam sensin facebook internete hükmettin

Bende bağımlılığı azaltıcı etki yaptı. Sadece bildirim oldukça bakıyorum.

Facebook kusura bakmasın ama tamamen saçmalamış! Bu bir PROGRAM DEĞİL! Internet Explorer sayfasını dikine bir pencere ile kullanmanızı sağlıyor hepsi bu! Bir Skype, bir Live Messenger gibi bir şey değil!

Aslında uzun lafın kısası normal olarak açın bir facebok sayfası, pencereyi iyice daraltın ve öyle kullanın. Bundan hiç bir farkı yok.

ne gererk var zaten ben pc deysem direk facebokktan sohbet ederim çok saçma bence heleki face de görüntülü konuşma bile varken... çok abarttılar

Bence facebook'un devri bitti. Sonradan facbookla tanisanlar sayesinde kullanici sayisinda artis oldu ama önümuzdeki bir iki yil icerisinde bu sayi dusmeye baslar sonrada myspace gibi bir gün 20-30 milyon dolara birilerine satilir.

biraz daha geliştirmeleri lazımdı. mesela facebook mail adresimizle küçük bir programdan sohbet acabilirdik. facebook arayüzünü görmeden,,, bu bencede cok gereksiz.

50 milyar dolarlık bir site facebook. kelimelerinizi dikkatli seçin. :D

Sen de yorum yaz