Windows Live: Güncelleme geliyor...

Windows Live Wave 3 için güncelleme paketi yolda: Yeni güncelleme neleri değiştirecek?

  • Halil Mollaoğlu
Windows Live: 3. Dalga yakında güncellenecek
Windows Live: Yakında güncellenecek.

Aralık ayında yayınlanan ve içinde popüler anında mesajlaşma yazılımı Windows Live Messenger'ın yeni sürümünü de barındıran Windows Live Wave 3 paketi yakında güncellenebilir. Haberin kaynağı Arstechnica teknoloji sitesi.

Paketin çevrimiçi bileşenlerinden olan Live Hotmail bazı değişiklikler geçirmişti. Mesela bazı ülkelere sunulan Pop3 erişimi yakında tüm ülkelere dağılacak. Güncelleme içerisinde doğrudan Hotmail üzerinden kullanılabilecek, web tabanlı bir Windows Live Messenger var.

Anında mesajlaşma yazılımının yerel sürümü de bir güncellemeye tâbi tutulacak. Bu güncelleme yeni özellikler içermeyecek, hata düzeltimi ve Windows 7 ile bütünleşme sürecine ağırlık verilecek.

Bu ara-güncellemeden farklı olarak yeni Live Wave 4 sürümünün de bu sene içerisinde çıkması bekleniyor. Bu sürümün özellikle Windows 7'nin çıkışıyla paralel olarak yayınlanacağı düşünülüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

pop desteğini şu anda kullanıyorum. Türkiye için destek sağlanmış.

Live Wave 3 Şu Anda Rc Değilmi ? Final Sürümü Ne Zaman Çıkacak

Windows 7de windows live messengerda bazı problemler yaşanabiliyor.Bunun olmasını engellemek için programı vista uyumluluğunda çalıştırın ;)

görünüm bakımında diğerlerine 10 basar ama çoklu oturumu vistada çalışmıyor..... veya ben çalıştıramadım link atarsanız sevinirim yani eğer çalışıyorsa.....

@delibalta_53

Regedit te
HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/Windows Live/Messenger konumunu aç. Sağ tarafta boş bi alana sag tıkla New->DWORD değerini seç, ismine MultipleInstances yaz ve bu değeri 1 olarak ata. Böylece çoklu kullanıma açılır WLM 2009

bende bir vista kullancısı olarak msn plus ve çoklu oturum çalışmakta plus yükleyin msn plus zaten çoklu açmak için imkan sunuyor ;)

varya şu msn niye yüklü olarak yapmıyorlar win 7ye + niye çoklu olarak açılmıyor rezalet

"varya şu msn niye yüklü olarak yapmıyorlar win 7ye + niye çoklu olarak açılmıyor rezalet"

Yüklü gelmesini onlar da istiyor ama tekel tekel başına üşüşüyorlar şirketin.Yakında Wordpad çıkartılsın diye dava açacaklar diye korkuyorum ;)

yüklü gelmemesi daha iyi.. zırt pırt versiyon atlatıyorlar çünkü..

Sen de yorum yaz