Windows Live Suite 3 için yeni güncelleme

Live Messenger, Live Mail ve dahası yenilendi. Güncellenen Live setine giden bağlantılar burada...

Windows Live Suite 3 için yeni güncelleme
Windows Live Movie Maker Final: Güncellemeden en çok nasibini alan program oldu.

Microsoft, yerel programlar ve çevrimiçi hizmetlerden oluşan Windows Live Suite 3 için QFE yaması (Quick Fix Egineering) yayımladı. Setin tamamını kapsayan güncelleme, yeni fonksiyon eklemeden ziyade var olan hataları düzeltiyor ve iyileştirmeler sunuyor.

Güncelleme sayesinde yeni özellikler kazanan ve artık beta olmaktan kurtulan bileşen Windows Live Movie Maker oluyor. Beta aşamasında henüz eklenmemiş birçok özelliği vardı; fakat nihai sürümde yazılım, basit video düzenlemeye dair birçok özelliği sunuyor. Göze çarpan yenilikler arasında yeni animasyon/geçiş efektleri, otomatik video hazırlama özelliği ve hazırlanan videoyu direkt YouTube'a gönderme var.

Güncellenmiş Windows Live Suite 3'ü Live ana sayfasından veya aşağıda verdiğimiz linkten indirebilirsiniz. Setin içindeki tüm uygulamalar şu şekilde: Live Messenger, Live Mail, Live Toolbar, Live Photo Gallery, Live Movie Maker, Live Writer, Live Family Safety, Silverlight 3.0, Microsoft Office Live Add-in 1.3, Microsoft Office Outlook Connector.

Download: Windows Live Suite 3 (QFE)

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

"hazırlanan videoyu direkt YouTube'a gönderme var" hmm youtube bide kapalı olmasa iyi olurdu.

130 MB'lık Full Türkçe Paket:

http://wl.dlservice.microsoft.com/download/9/B/2/9B29B8EF-C365-4990-9737-BB55144372CE/tr/wlsetup-all.exe

CHIP Online

Microsoft video konusunda pes etti heralde :D

biriniz bakabilirmi msn hataları düzeltilmiş mi ?
msn mail oturumu acıldıgında ispanyol sitesimi acılıyor ?
Msn bir kac gün sonra 800...d hatası veriyormu ?
Bu ikisini düezeltiyse yüklerim.

yaw youtube kapalı degilki gir bi proxye yada dns ayarını elle gir tamam şıkır şıkır calışıyor youtubede öbür tubelerde sorun yok iş bilenin yada bilmeyen madara olur

ingilizce sürüm full paket download link var mı

Full türkçe paketi indirmek için haberde verilen bağlantıya gidin KARŞIDAN YÜKLE butonuna tıklayın onay kutusu geldiğinde İPTAL deyin, sonra değişen sayfada YENİDEN DENE butonuna tıklayın ve kaydedin :D 132.7 MB full paketi tek seferde indirmiş olacaksınız ve yeni sürüm çıkana kadar olası durumlarda tekrar tekrar yüklemeye gerek kalmayacak

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir