Windows Live Wave 3 seti güncellendi

İlk indirenlerden olun: Windows Live Wave 3 seti güncellendi. Bağlantılar burada...

  • Halil Mollaoğlu
Windows Live Wave 3 seti güncellendi
Windows Live Wave 3: Kurulum dosyasının sürümü güncellemeyi doğruluyor.

Microsoft firması Windows Live Wave 3 setinin içindeki Windows Live Messenger'ı güncelledi. Yazılımın en son sürümünü (14.0.8064.0206) buradan indirebilirsiniz.

8.1 ve 8.5 numaralı sürümlerini kullananlara önümüzdeki ay içinde Windows Live Messenger'ın en son sürümüne yükseltme yapmaları için bir davetiye sunulacak. Eğer seçime bağlı yükseltme kabul edilirse yükleme seti devreye girecek ve ücretsiz güncellemeyi yapacak.

Eğer setin içindeki diğer programları da (Windows Live Mail, Photo Gallery) kullanıyorsanız bunlar da Messenger ile beraber en son sürüme yükseltilecek.

Bu sürümde yapılan değişiklikleri buradan öğrenebilirsiniz.

Download: Windows Live Wave 3 güncellemesi

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

Beklenen güncelleme sadece şekil :D

Maillerimize bakmak istediğimizde yabancı bir siteye yönlendiriliyorduk. Bu sorun düzeltildi mi açaba?

Aslında şöyle bir durum öz konusu. WLM kulanıyorsanız maillerinize WLM üzerindeki güzel düğmemize basarak ulaşmak istediğimizde eğer ki o an varsayılan internet tarayıcımızda hiç log-in olmamışsak bizi log-in olmamız için
http://login.live.com/login.srf?id=2&svc=mail&cbid=24325&msppjph=1&lc=1046
buraya yolluyor ki bu da [br] yani Msn Brezilya oluyor. Fakat hesabımıza yine burdan giriş yaptığımızda seçili dilimiz yani Türkçe ile geliyor hotmail hesabımız.

Bunda herhangi bir düzenleme benim kontrol ettiğim kadarıyla yok.

Hayır hala breziya mı portekiz mi dilini analmadığım bir ülkenin sitesine gidiyoruz o kadar müşteri memnuniyeti derler ama microsoft hala müşteri memnuniyetini sağlamış değil

Hotmail sayfası sorunu malesef hala devam ediyor. :( WLM üzerinden direk maillerime ulaşamıyorum.

yabancı siteye yönlendirilmenizin sebebi youtube için yaptığınız ayarlar olsa gerek
bu arada bütün paketi indirmek için downloand sayfasını açtığınızda karşınıza çıkan indir penceresinde iptali seçin ve sonra "Yeniden dene" butonuna tekrar basın 126MB lık paket çıkınca indirebilirsiniz. tekrar tekrar internetten indirmek zorunda kalmadan kurabilirsiniz.

hiç bi sorun yok fakat chrome de girmiyor ie 8 de giriyor .firefox da da girmiyo galiba dns ayarlarından olabilir

"yabancı siteye yönlendirilmenizin sebebi youtube için yaptığınız ayarlar olsa gerek
bu arada bütün paketi indirmek için downloand sayfasını açtığınızda karşınıza çıkan indir penceresinde iptali seçin ve sonra "Yeniden dene" butonuna tekrar basın 126MB lık paket çıkınca indirebilirsiniz. tekrar tekrar internetten indirmek zorunda kalmadan kurabilirsiniz."

Ben de büyük paketi arıyordum.Yeniden deneye tıklayınca geleceği akılama gelmemişti.Teşekkürler...

cok güzel degilmiiii

bu msn gid gide problemli olmaya başliyo eskiden msn ne güzel kuruyodun çatır çatır çalışıyodu ne kurulum hataları ne çalışırken problemler ne açılkırken problemler çıkmıyodu. Ne zaman ki msn internetten yüklenmeye başlandı problem ğzerine problem halada devam ediyor. Her geçen gün msn kullanması kurulması problem haline geliyor arızalar artıyor.

bide bunun ne oldugunu söyleselerdi iyi olacaktı

bişey soracaktım arkadaslar bu Windows Live Messenger 2009 da ileti yazıyoruz göndermek için GÖNDER butonu yok :) enteremi basacaz illa saçmalık

sagolun cok güzel ve cok hızlı ve daha eglenceli bu msn guncellemesı ıyı oldu ama ben bunu coktan berı kullanıyorum bendekının aynısı dubaiden celal duran ben saygılarımal

Sen de yorum yaz