Windows'lu ilk tablet PC, Exper'den!

Windows'lu ilk tablet PC, Exper tarafından Türkiye'de satışa sunuluyor! İşte özellikleri...

Windows'lu ilk tablet PC, Exper'den!
EasyPad P11MS

Exper, Intel'in Atom N450 işlemcili ve Microsoft'un Windows 7 Home Premium işletim sistemini üzerinde barındıran EasyPad P11MS'i satışa sunuyor.

Güçlü donanım özellikleriyle geniş kullanıcı kitlesine hitap eden EasyPad P11MS, bilgisayar tutkunlarına mobil deneyim yaşatacak. Exper, P11MS'de Intel'in Atom N450 işlemcisinin yanısıra Integrated Graphics Media Accelerator 3150 ekran kartına da yer verdi. Türkiye'nin ilk Windows 7 Home Premium işletim sistemine sahip tablet bilgisayarı olan EasyPad P11MS, harici klavyeye ihtiyaç duymaksızın hassas ekranı ve sağladığı kolay kullanımı ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Bir notebooktan beklenen her türlü işlemi rahatlıkla gerçekleştirebilecek özelliklere sahip olarak geliştirilen EasyPad P11MS, 1 GB DDR2 belleği ve dahili 32 GB SSD hafıza kartıyla günlük hayatta beklentileri karşılayacak. EasyPad P11MS aynı zamanda iş hayatını büyük ölçüde kolaylaştıracak. İşletmeler ve şirket çalışanları, istenilen yerden merkezi ERP sistemine bağlanabilme, müşteriye özel çözümler üretebilme, film/demo sunumlarını gibi pek çok uygulamayı rahatlıkla çalıştırabilecek.

11.6 inç büyüklüğündeki 1366x768 piksel çözünürlüğünde çoklu dokunmatik ekranıyla yer ya da mekan gözetmeksizin çalışmayı daha keyifli hale getiren EasyPad P11MS, Microsoft işletim sistemine uygun olarak hazırlanan uygulamaları ve g-sensor oyunlar dahil tüm yazılımları çalıştırabiliyor. Exper EasyPad P11MS, yüksek çözünürlüklü ekranıyla kullanıcısına iyi bir mobilite deneyimin yanı sıra SSD hafızası sayesinde yüksek performans ve daha güvenli veri depolama imkânı sunuyor.

Microsoft Word, Excel, Power Point gibi Office uygulamalarında rahatlıkla çalışma imkanı sunan EasyPad P11MS, USB ve mini HDMI çıkışı ile veri ve görüntü aktarımı sunum yapma özelliğine de sahip. İnce tasarımı ile teknoloji tutkunlarının gün boyu yanlarından ayırmak istemeyecekleri EasyPad P11M, 649 USD KDV'lik cazip fiyatıyla, teknoloji marketlerde ve Exper bayilerinde bilgisayar tutkunlarıyla buluşacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

hakikaten sizn okuma yazma bildiğiniz, en azından okuduğunuzu veya yazdığınızı anladığınız konusunda ciddi soru işaretleri oluştu kafamda.

daha önce casper, arçelik, (emin dedğilim ama vestel de bu gruptan olabilir) markadalının ürettip sattığı bilgisayarlarda k,raz işletim sistemi mi vardı?
onlar da windows değil miydi?

ekranı fazla büyülk, keşke bu özellikleri 7 inç ekranlı yapsalardı

exper laptop kullanıyorum. çok memnunum. bü üründe sanırım fark yaratacaktır.

İyiymiş ama ben iwn8 e kadar tabletsiz yaşayacağım.

tablet piyasası windows olmadan olmazdı biraz daha bekleriz

"hakikaten sizn okuma yazma bildiğiniz, en azından okuduğunuzu veya yazdığınızı anladığınız konusunda ciddi soru işaretleri oluştu kafamda.

daha önce casper, arçelik, (emin dedğilim ama vestel de bu gruptan olabilir) markadalının ürettip sattığı bilgisayarlarda k,raz işletim sistemi mi vardı?
onlar da windows değil miydi?"

Herhalde sabah sabah içtiniz de öyle geldiniz. Bu bilgisayarın özelliği "ilk Windows işletim sistemli >>>TABLET<< olması"dır...

win8 + arm olmadan tabletle işim olmaz. İki bilgisayar parası verip sadece nete girebilieceğim bişey almak istemem.

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
Windows'lu ilk tablet PC, Exper'den!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir