Windows masaüstünde değişiklik zamanı!

Windows 8'e geçmeden, Windows masaüstünü daha kullanışlı hale getirmek, bu araçla çok kolay!

Windows masaüstünde değişiklik zamanı!

Windows masaüstünü daha iyi organize etmek için üretilen uygulamalardan o kadar çok var ki... Bugün sizin için bunlar arasında en iyilerinden biri olarak düşündüğümüz Windows: Fences'ı seçtik. Daha önce ilk sürümünden birkaç kez bahsettiğimiz, 2.0 sürümü ile daha da güçlenen ve daha pratik bir kullanıma sahip olan uygulama masaüstüne küçük kutucuklar koyup bunların içini simgelerle doldurmaya ve bu kutuların içinde kaydırma yaparak diğer simgelere ulaşmaya imkân veriyor.

Bir klasörü Alt tuşuna basıp masaüstüne sürüklediğinizde Windows: Fences otomatik olarak bir kutucuk yaratıyor. Bu sayede en sık kullandığınız uygulamaların simgelerini masaüstünde derli toplu olarak görebiliyorsunuz. Programın nasıl çalıştığını merak edenler buradaki videoyu izleyerek bir fikir edinebilirler ve eğer beğenirlerse de buraya tıklayarak bilgisayarlarına yükleyebilirler.

30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğiniz program bu sürenin sonunda kullanmak istediğinizde 10 dolara satın alınabiliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Gereksiz buluyorum. Ben de simgeleri, dosyaları vs. zevkime göre masaüstünde gruplayabilirim. Bunun için 3.parti bir yazılıma ihtiyacım yok.

ben free fences kullanıyorum 22" ekranım var ve o kadar hayatımı kolaylaştır ki minnettarım :)))

windows 7 ile gelen görev çubuğundan sonra, masaüstünde simge bulundurmak, görüntü kirliliğinden başka bi'şey değil.

Gerçekten güzel bir yazılım, masaüstü kirliliğini sevmiyorum. İşime yarayacak. Bilgilendirme için teşekkürler Chip.com.tr

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play