Windows Phone 7.1 resmen duyuruldu!

Microsoft, cepleri yeni bir boyuta taşıyan Windows Phone 7.1'i resmen duyurdu. İşte yenilikler...

  • Zeynel A. Öztürk

Windows Phone 7.1 'Mango'nun bu sonbaharda yayınlacağı resmiyet kazandı. Microsoft, Mango'da yer alacak yeniliklerin veri akımlarının daha iyi entegrasyonu üzerinde yoğunlaştığını söyledi.

'Akıllı telefon deneyimi, bağlantısız uygulamalar ve hesaplarla karmaşık bir hale gelebilir' diye Microsoft'a göre bunun çözümü, entegrasyonu mümkün olduğunca artırmak. Microsoft, 'uygulamaların telefonun çekirdek deneyimleriyle entegrasyonunda önemli bir gelecek gördüğünü' söylüyor. Bu yaklaşım, Mango'daki gelişmiş çoklu görev ve ana ekranlarda daha fazla canlı bilgi gösterme işlevleriye güçlendiriliecek.

Bu ise Facebook, metin mesajı ve anında mesajlaşmanın da tek bir uygulamada, tek bir gelen kutusunda birleştirilmesi anlamına gelebilir. Mango'daki internet tarayıcısının ise IE9'u baz alacağı söyleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Yahu daha Windows Phone 7.0 Türkçe Türkiye ye gelmedi bile. Ya da Türkçesi geldi de benim haberim olmadı. Microsoft, Mobile yazılımlarda çok geç kaldı bence. 6.5 Phone kullandım memnumdum. Ama yaklaşık 2 yıldır Microsoft Türkçe' den haber gelmeyince Andorid e geçtim.

Türkçe desteği vermediği neden söylenmiyor? Benim dilimi tanımayanı ben hiç tanımam

Türkçe dil desteği yokmuş. Burdan kaybetti türk pazarında ki oranını.

Bırakın ya! daha vistayı çalıştırsınlarda...

Bırakın ya! daha vistayı çalıştırsınlarda...

küçük bir oka ayrlmış koca boşluğu kaldırmışlardır umarım

Microsoft, cepleri hangi boyuta taşımış chip online? Çalışanlarınızdan kaçında WP 7 sistemli cihaz var? Microsoft önce o saçma arayüzünden kurtulsun.

500 İYİLEŞTİRME NE DEMEK YAV ! DEMEK BU SİSTEM HAZIR BEKLIYOR BÖYLE KISITLI ŞEKILDE SÜRÜLDÜ PİYASAYA ŞİMDİ YENİLİK DİYE REKLAMINI YAPIP SALIYORLAR ORTALIGA,YAKINDA YENI YENI ŞEYLERDE EKLEDIK DERLER HALBUKI HEPSI HAZIR PARCALARA BÖLÜNMÜŞ BEKLIYOR SATIŞ STRATEJİSİ BIRAKIN YA,YOUTUBEDEN VİDOLAR İZLEDİM WP7 HANTAL HALA DOKUNUYORSUN 1 SANIYE SONRA ALGILIYOR TAKILMALAR VAR TUTMAZ TUTMAZZZZZ ,TÜRKÇE DİL DESTEĞİ YOK ANLAMIYORUM NOKIA TÜRKİYEDE ÇOK SATAN Bİ TELEFON ,SANIRIM NOKIA TÜRKCE DESTEKLI GELIR MICRISOFT ILGILENMEZ TÜRKCE OLURSA NOKIA SAYESINDE ... AMA YİNEDE ADNROİD FOREVER HEMDE KAT KAT

Bırakın ya! daha vistayı çalıştırsınlarda...
------------------------------------------------

SP2 Lİ VİSTA GAYET İYİ ÇALIŞIYOR,WİNDOWS 7 VİSTANIN TRAŞLANMIŞ HALİ O KADAR ....

wp 7.1 oldu Hala dil desteği yokmu yani

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play