Windows Phone 8.1 bir göründü, bir kayboldu!

Microsoft'un merakla beklenen Windows Phone 8.1 güncellemesi, web sitesinde göründü, kayboldu!

  • Cem Şancı
Windows Phone 8.1 bir göründü, bir kayboldu!

Microsoft'un uzun zamandır beklenen mobil işletim sistemi güncellemesi Windows Phone 8.1'in piyasaya çıkışı giderek yaklaşıyor. Microsoft'un sitesinde göze çarpan bir link, güncellemenin çok yakınımızda olduğunu bir kez daha müjdelemiş durumda.

Microsoft'un resmi sitesinde, Windows Phone 8.1 linkinin yer alması, yeni mobil işletim sistemi güncellemesine özel web sitesinin yayına girmek üzere hazırlanması olarak yorumlandı. Yazılım devi, ilerleyen saatlerde web sitesinden Windows Phone 8.1 linkini kaldırdı. Linkin, halka kapalı bir test sonrasında ana sitenin kodlarında unutulmuş olabileceği düşünülüyor.

Windows Phone 8.1 ile Windows Phone kullanıcıları, uzun zamandır yakındıkları sorunlardan kurtulurken, Windows telefonlarına yeni özelliklerin ve yeteneklerin gelmesi bekleniyor. Windows Phone 8.1 ile Cortana sesli asistan, Bluetooth 4.0 bağlantısı, uyarı merkezi ve USB sürücü özelliği gibi yetenekler ilke kez Windows Phone kullanıcılarına sunulacak...

Okuyucu Yorumları

Toplam 19 Yorum

Windows Phone'nin kendi sitesine girin , uygulamalar & Oyunara tıklayın , rastgele bir oyuna tıklayın , desteklenen cihazlarda Windows Phone 8 ve Windows Phone 8.1 Yazıyor Yani windowws phone 8.1în yakın amanda gelebileceği kesin :)

Öğeyi denetle terk

Offffffff off tezkereyi bu kadar heyecanla beklemedin ya artık bir an önce gelsin yeter =/

güzel androidin sonu birazdaha yakınlaşacak ozaman birde windows phone 9 çıktımı siz ozaman görün ortalığı

@22 Mar 2014 14:28 Windows Phone 8.1 Çıkabilir Fakat Bizede Android 5.0 Gelicek :) Android 5.0'da Ram Sorunu , Güvenlik Sorunları , Kasmalar Takılmalar hatta play store virüslü uygulamalar kalkacak :) Yan Android 5.0 Çıktığında Ne İos nede Windows Phone'yi Tanıcak :) ve en önemlisi Android 5.0 Bütün Cihazlara Gelicek.

@22 Mar 2014 19:16 Android 5.0'da Ram Sorunu , Güvenlik Sorunları , Kasmalar Takılmalar hatta play store virüslü uygulamalar kalkacak :) Yan Android 5.0 Çıktığında Ne İos nede Windows Phone'yi Tanıcak :) ve en önemlisi Android 5.0 Bütün Cihazlara Gelicek. Buna Gerçekten İnanıyon ?

@22 Mar 2014 19:16 Arkadaş senin kafan mı iyi ? android 5.0 çıkacak da diğer sistemler susacak mı ? :D Android Widgetler , Apk ile dosya uygulama yukleme kaldırılmadığı surece adam olmaz kasar Snapdragon 600 4 çekirdeği Lumia 520 ye taksan makina uçar uçar ama optimizasyon sorunları dolayısıyla apple gibi cihazdan cihaza ozel guncellemeler verirken uygulamalar oyunlar adına diğer cihazın iyi performansı kotuleşiyor android adam olmak isterse olur , butun sistemleri de ayağının altına alır tamam ama çok gereksiz ozgur lumia 925 kullanıyorum makina ısınıyor , ama arkada modern combat açık , nfs açık , gta açık ie vs dolu şey açık ne ana ekranda ne gorev yoneticisi ekranında gram kasma olmuyor bu ne iş ? kapalı sistemler her zaman daha stabildir ve uygulamalar daha iyi uyar bak s4 amiral gemi , iphone 5 le yanyana koy bakalım real racingi hangisinde daha rahat oynuyosun Dediğim gibi iki sorunu var androidin ; Optimizasyon , Gereksiz Duzeyde Ozgur Olması

@22 Mar 2014 19:16 Google her versiyonda diyor kasma zart zurt kalmayacak stabil olacak diye :D

@23 Mar 2014 10:46 Sen Bi Nexus 5'i Kullandın mı?

Heyecanla bekliyoruz

L620'ye gelmezse Microsoft gözümde biter

@22 Mar 2014 15:39 Windows Phone 8.1 güncellemesi bütün Lumialara gelecekmiş.

Winphone 8.1 geldiğinde elinizdeki telefonları satıp kurtulmak isteyeceksiniz. LUMIA 930 un gelmesini bekliyorum

8.1 güncelleme ile ne fruit ninja oynanır ha. ha doğru ya o bile paralıydı yazık :((

@22 Mar 2014 20:45 reklamsız sürümünü almak için para veriyorsun arkadas :) android sizi birer reklam deneği olarak görüyor o başka mevzu ;)

glance update'i çıktı, neler yeni bölümüne bakarsanız windows phone 8.1 ile uyum var

Fruit Ninja zaten androidde de ücretli deneme sürümünü tam sürüm zannediyorsun herhalde :D :D Nova 3 Halo spartan assault Fifa 14 Asphalt 8 airborne bunlarda senin dediğin gibi oynanabiliyor ama parayla aslanım oyun için 2 lira veremeyenler gamer olmuş anasını satayım android fakirlerin sistemi sanırım apk indirmeye çalışırken hacker oldunuz

Windowsun onu acık...Eger su sistemi tamamen düzeltirse...Mikrosoftun huyudur bişeyi tam yapmaz yavaş yavaş geliştirir...?? bildirimlr ...çok fzla btrya harcaması vs vs böyle yapmaya devam edemez android kasar virüs bulaşır stablil dgl ama android 1 adım daha önde olucak hep ...Bunu düşünüp doğru adım atması lazım... Windows Phone'dan Gönderildi ??

windows phone 8.1 güncellemesi tüm lumialara gelecek mi ve en önemlisi magaza çok az uygulama var google androideki tüm uygulamalar wp mağazasına aktarılsa çok iyi olur

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost