Windows Phone 8.1'den görüntü sızdı!

Ortaya çıkan Windows Phone 8.1 görüntüsü, bakın yeni güncelleme hakkında hangi ipuçlarını veriyor...

  • Zeynel A. Öztürk
Windows Phone 8.1'den görüntü sızdı!

Windows Phone 8.1'deki yenilikleri gösteren ekran görüntüleri internette ortaya çıktı. Detayları henüz belirgin olmayan güncellemeden sızan görüntüde bir "Uyarılar Canlı Kutucuğu" görünüyor - bu kutucuk Apple'ınki gibi bir uyarı merkezinin geliştirilmekte olduğunun habercisi olabilir.

Windows-Phone.pl web sitesinin yayınladığı görüntülere birden fazla kutucuğu seçmenin mümkün hale geldiği de görünüyor. Bu ise birden çok uygulamayı aynı anda taşıyabilme ve belki de gruplandırabilme anlamına geliyor.

Geçtiğimiz günlerde sızan bir başka Windows Phone videosunda GDR3 güncellemesinin detayları gösterilmişti. Bu güncellemenin WP 8.1'e öncülük etmesi bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 18 Yorum

Harika olacak

Çöp kesinlikle

Gdr2 daha tam gelmeden 8.1 testlerine başladılar :D:D:D

Gruplama ve bildirim alanı... Bunun yanında çoklu uygulama vs. kolaylaması da yapılırsa çok iyi olur.

Takılı bir metro belasına ....gidiyor..

Bence 8.1 bir kaç telefon için neredeyse tamamlandı Joe Belfiore gibi yöneticiler şu anda kullanıyorlar ancak MS Windows Phone 8.1'in sunumunu 2014'e bıraktı çünkü bu sefer iOS kalitesinden geri kalmak istemiyorlar. Böylece 8.5 ile MS daha yenilikçi bir OS sunmaya başlayacak.

lumia 920 kullanıyorum ve kesinlikle bir daha dandroid'e gecmem, 28 üst seviye android cihazı aldım ve takas ettim, lumia 920 kadar sağlam stabil iyi resim ceken cihaz görmedim. imkanım olursa 1520 modelini alacagım. aklı olan da androidden uzak dursun.

Hocam benim telefonumda wp8 yüklü wp8.1 çıktığında ona yükseltebilecekmiyim ?

birden fazla seçmesi birde üstüne gruplandırabikme olursa tadından yenmez yaaaa.920 den 1020 ordanda 1520 geçerim inşallah bu gidişle :D

Aynen arkadaşa katılıyorum bide şu var millet tam anlamıyla Windows Phone bilmiyor geçenlerde kuzen benim l620 gördü dedi ki Nokia niye aldın yavaş tabikide bu sırada bilmiyordu Windows Phone kurulu olduğunu sonra kullandı biraz baktı androidden hızlı dedi demem o ki millet tam anlamıyla bilmiyor Nokia takoz diye bile bakmıyor çunki ilgi yok ahh bii bilseler işte :)

@13 Eyl 2013 17:41 wp iyide Nokia ürüttiyo olması sakat işi baltalayan buydu artık Nokia yı ms satın aldığına göre yeni modeller alına bilir, tabi tamamen ms tasarımı olan makineyle.

Nokia 520 ve 920 Modeliyle Satış Liste 13.Sü Oldu...925-1020 ve 1500le daha çok ilgi toplayacağına ve bu saatten sonra windows kullanmak gerektiğini düşünüyorum...Gereksiz Uygulamalardan Kurtul Gel Windows Phone Al :) 520 720 920 925 1020 Olarak Sıralayabiliriz Ayrıca HTC 8X de Fena Sayılmaz...Sağlamlık Ve Stabil Arıyorsan Biz Burdayız :)

Selam arkadaşlar yorumları okudum ve bende biseyler yazmak istedim bende l720var benimde daha önceki telefonum gecen senenin teknoloji harikası seçilen telefon ismini biliyorsunuzdur ve 1gbromlu bu tlfonum 512mb romlu internet hızıda bundan yüksek ve menü cecişleride ve ben bunları yarıstırdım aynı şebeke aynı hız isteyen denesin ve iddaya girebilir

hız stabilite arayanlar her işimi görsün diyenler hele de kamerası süper olsun diyenler nokia lumia alın ben de lumia820 var çok memnunum 5 tane android cihazdan sonra lumia aldım ve kullanıyorum inanın keşke şu lumialar daha erken çıksaymış piyasaya diyorum dandidk androidle uğraşmazdım windows8 süper kesinlikle deneyin farkı görün

merhaba arkadaşlar ben istanbulda avrupanın lider elektronik mağazasından birinde çalışıyorum ve günlerce araştırdıktan sonra hem bütçeme görede en uygun nokia 925 e karar verip aldım yanlız benim telefonla ilgili sıkıntılarım var sizlerede anlatmak istedim belki bana yardımcı olabilirsiniz 1. telefonun şarzı 3g açık halde 5-6 saat gitti konuşma yok 2. dredd vs. zombies oyununda 9. seviyeye geldiğimde oyun dondu ses geliyor ama ekran dokunmatiği çalışmaz hale geldi sonra oyunu kaldırdım düzeldi 3.kulaklık takılı iken mesaj geldiği esnada gelen uyarı sesinden sonra garip bi ses çıkıyor 4.geçen bir iş görüşmesindeydim telefonun sesini kapattım ceketimin cebine koydum 2 saat sonra telefona baktığımda kapanmış haldeydi ve 10 dakika boyunca açılmadı,açıldığında ise şarzın %30 u gitmişti. 5. marketten aynı anda 3-4 uygulama indirmeye çalıştığımda cihaz donmaya başladı bütün hevesim gitti ve o kadar severek sattığım bir cihazdı bundan sonra biraz zor, telefonu bide harıl harıl kullanan biride değilim bide kullansam ne olacak acaba :( yardımlarınızı,tavsiyelerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.

valla arkadaş bu durum yüzde 3 veya 4 de rastlanan bir durum seninki fabrikasyon bir arıza seri üretim olduğu için cihaz donanımıyla eşleşmemiş olabilir garantisine bu sorunları anlat gereğini yapacaklardır olmadı yeni cihaz verirler

Bilader 6600 bile bu vindows phon daniyi daha fazla uygulama var ve dosya yöneticici bile yok bunda :(

Htc one dan sonra lumia 1520 aldım kesinlikle wp cihazlar muhteşem androide Bi daha bulaşmam

Sen de yorum yaz