Windows Phone 8.1'li Lumia 630 ortaya çıkıyor

Windows Phone 8.1'le gelen ilk Lumia olması beklenen Lumia 630'un detayları ortaya çıkıyor!

  • Cem Şancı
Windows Phone 8.1'li Lumia 630 ortaya çıkıyor
Resim: evleaks

Nokia'nın resmi olarak Microsoft'un malı olmasına az bir vakit kalmışken, firmadan yeni bir Lumia haberi daha geldi.

Lumia 620'nin ve ardından gelen Lumia 625'in yerini alması beklenen Lumia 630 modelinin internete sızan görüntülerinde cihazın 620'den biraz daha büyük olduğu ve Lumia 625'e benzediği dikkat çekiyor.  

Lumia 630 hakkında heyecan verici bir diğer detay ise telefonun Windows Phone 8.1 ile gelecek olması; hatta 8.1'li ilk Lumia olarak piyasaya çıkacak olması. 4.5 inç boyutlarındaki telefonun ekranı ise 854 x 480 piksel çözünürlüğünde olacak. Qualcomm Snapdragon 400 işlemcisine sahip olacak telefonun RAM miktarı ise 1 GB. Aslında düşük seviyeli ve düşük fiyatlı giriş modeli bir telefon olmasına rağmen Lumia 630'un piyasadaki pek çok akıllı telefondan daha yetenekli olacağını donanım özelliklerinden anlamak mümkün.

Telefon'un Çin'de Nisan ortasında piyasaya çıkması bekleniyor. Dünyanın diğer bölgelerinde de piyasaya çıkış tarihinin yakın olacağı tahmin ediliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

620 gibi olmasa alınabilir

gel gel işte bekliyoruz :)

gel gel işte bekliyoruz :)

Allah 620'nin belasını versin hala black güncellemesini alamadı cihaz ya :@

@03 Mar 2014 19:25 vermiş işte :P

Windows Phone ve IOS çok iyi. Androidçiler bırakın şu çöp kutusunu.

windows'un en büyük eksikliği şuanda hızlı erişim çubukları , wifi-bluetooth veya benzeri işlevleri en sağdan sürükleyip karşımıza çıkartabilsek muhteşem olacak bakalım gelecek mi

hani arkaplan nerde???

620 için black isteriz !!!!111!!!

@03 Mar 2014 22:13 Boşa bekleme gelmez !!!

devir windows phone devri windows ve ios varken kusura bakmayın ama android almak saçmalıktır android gerçekten çok yavaş kasan hantal bir sistem bi deneyin farkı göreceksiniz kullanmadan yorum yazmayın eski s3 yeni lumia 925 kullanıcısyım windows phone süper

@04 Mar 2014 15:53 Androide Laf Attığını Son Cümlende Anladım. Android Kullanıcaksan Samsung ve Lg (Nexus Serisi Hariç) Kullanmıyacaksın Kullandığı Touchwiz Kastırıyor , Lg De Ona Benzer Bir Arayüz Kullanıyor. Ben Nexus 4 Kullanıyorum Ve Hiç Kasma Yok Neden Acaba Saf Android Olduğu İçin Olabilirmi. Kullanıyorsunuz Dandik Telefonlar Sonra Androide Laf Atıyorsunuz. 1 Yıldır Nexus 4 Kullanıyorum ve Hala Stabil.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost