Windows Phone 9'a heyecanlandıran arayüz!

Eğer heyecanla Windows Phone 9'u bekliyorsanız, bu arayüz tasarımı heyecanınızı artırabilir!

  • Ertuğrul Süngü
Windows Phone 9'a heyecanlandıran arayüz!

Windows Phone işletim sistemi, sekizinci sürümü ile iyiden iyiye piyasada yer edinmeyi başarıyor. Yakın zamanda 8.1 güncellemesinin gelecek olması ise, şimdiden piyasaları hareketlendirdi. Ama asıl bombanın Windows Phone 9 çıktığında patlayacağı düşünülüyor.

Kullanıcıların internette yayınladığı Windows Phone 9 ara yüz konsept tasarımları da, büyük ilgi görmeye devam ediyor. Neowin forumlarından subcld isimli kullanıcının hazırladığı konsept bunlardan biri. İlk göze çarpan şüphesiz uygulama kutucukları arasındaki keskin boşluklar oldu. Akabinde, tamamen bulanıklaştırılmış arka plan ile işletim sisteminin olabildiğince modern hale getirildiği de gözlerden kaçmayan bir diğer detay. Renkler arasındaki geçişler, olabildiğince keskin ve düz olarak şekillendirilmiş kutularla da kendisini göstermeyi başaran tasarım, çok fazla insan tarafından beğeni gördü.

Eğer bu konsept hoşunuza gittiyse, size bir de iyi haberimiz var: Daha önce sızdırılan Windows Phone 8.1 görüntülerine bakılacak olursa, arka planı bulandırma temasını, WP9'dan önce, 8.1'de görmemiz işten bile değil.  

Okuyucu Yorumları

Toplam 20 Yorum

çok güzel.

Smart Launcher gibi bir arayüz yeter de artar fazla kasarak saçmalamasalar bari :-P

bu sadece bir tasarım ve hayali bir varsayım... Gerçekle alakası yok.

Böyle olsun hemen wp'ye geçerim

Gali hazırda olan Wp 8 tasarımı gayet sade ve kullanışlı bu ise çok karışık

Heyecana bak:)))

Neresi güzel

arka planı bulandırma teması ne ya :p

Çok iyi gidiyor nokia kim ne derse desin samsung gibi iki özelliği az artırıp üstüne hala da plastik olarak piyasaya sürmüyor ve hala da kaliteli malzeme sunuyor yapılan her gelişme 512 mb ram de bile stabil çalışan işletim sisteminde heyecan verici haberler olduğu gerçeğini unutmamak lazım ve lütfen kıymetli okurlar lütfen windows phone'u kötülemeye çalışmayın beğenmeyebilirsiniz ama lütfen yiğidi öldürün hakkını yemeyin !!!!

@04 Mar 2014 00:27 sende samsung un hakkını yeme..

@04 Mar 2014 00:27 adetaa kuzuların sessizliği

@04 Mar 2014 01:30 kardeş adam doğru söylemiş samsung kamerası mı hızı mı anlat bana ne özelliğini savunacaksın ???

@04 Mar 2014 00:27 wp8 stabilite açısından cidden çok güzel. Özellikle dediğin gibi 500 mb'lık galaxy'lerde telefon kullanılmazken 620'ler takır takır çalışıyor. Ama amiral gemilerine gelince bence android daha güzel.

Windows Phone ve Nokia ios'la yarisacak bir zaman sonra. ios 512 mb ramle stabildi. Android şuan 3gb'lık ramlerde kullanilmaya baslandi. 800 kusur mb'ti sistem yiyor zaten. Sony Z2 almazsam Lumia' alabilirim.

Ohooo chip ekipi napıyorsunuz ya siz zaten 8.1 le arkaya resim koyma gelecek deniyor .

Chip ekibi cortana nın Türkçe desteği sunması için oy kullanalım http://windowsphone.uservoice.com/forums/101801-feature-suggestions/suggestions/5589977-please-make-cortana-in-turkish-for-turkey

Türkçe Cortana için oy kampanyası başlatıldı lütfen chıp bununla ilgii haber yapın teşekkürler LİNK: http://windowsphone.uservoice.com/forums/101801-feature-suggestions/suggestions/5589977-please-make-cortana-in-turkish-for-turkey

Millet 8.1'ibekliyor da Win9'u bekleyen bir kahin daha görmedim ben.

BU ŞEKİLDE BİLE BERBAT :)

Önemli olan şey kullanışlılık wifi ı âçmak bluetooth dan dosya göndermek gibi şeyler akıllı telefon kullanan insanlar bu gibi özelliklerin kolay erişilebilir olmasını istiyor. Mesla andoidde görev yön. Sayesinde herşeyi kolay halledebiliyorsun .bu arada bende beğendim.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost