Windows Phone döşemelerini Android'e getirin

Android kullanırken aynı zamanda Windows Phone görünümüne sahip olmak, bu araçla çok kolay!

  • Zeynel A. Öztürk
Windows Phone döşemeleri Android'inize gelsin

Windows Phone'un kare kare döşemelerine adeta tutulduysanız, ancak Android'den de vazgeçemiyorsanız, Android'deki çözümlerin tükenmediğini biliyorsunuz. Real Widget ile döşemeli arayüzü Android cebinize taşıyabilirsiniz (sadece Android 4 ve üzeri için).

Real Widget'ın diğer popüler bir Windows Phone launcher'ı olan Launcher 7'den farkı, döşemeleri varolan giriş ekranınızla bütünleştirmesi. Uygulamayı kurduktan sonra onu bir giriş ekranı widget'ı olarak ekliyorsunuz ve hangi döşemelerin görüneceğini seçiyorsunuz. Döşemelerin isimlerini, simgelerini, renklerini ve hatta arka plan resimlerini değiştirmeniz mümkün oluyor. Çoğu döşeme, size canlı bilgi sağlayabiliyor ancak bu özellik sadece 1 dolarlık ücretli sürümde var (Gmail, pil, hava durumu gibi).

Android 4.0 veya daha üzerini çalıştıran bir cebe sahipseniz, Real Widget'ı bu Google Play bağlantısından yükleyebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Psikoloji de buna eziklik diyorlar...

saçmalık.....

hiç gereklimi şu allah aşkına ya menüye bak :D

ya bunun fullü yokmu ??

ne olursa olsun windows phone gibi olamaz

androidin özgürlükçü ruhu ve windowsun şıklığını biraraya getiren çok güzel bir uygulama. androitçiler gerçekten çok şanslı çünkü en çok kullanılan sistem olduğu için tüm seçenekler onların hizmetine sunuluyor keşke wave 3 içinde böyle bişey olsa :(

Android candır can heyt bee!

Apex Launcer Windows 8 kullanıyorum,deneyin beğenmezseniz birşey demeyeceğim :)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play