Windows Phone geliştiricilerine yeni işlev!

Rakip platformların gerisinde kalmayan Microsoft, Windows Phone'a bu özelliği de ekliyor!

  • Zeynel A. Öztürk
Windows Phone geliştiricilerine yeni bir olanak

Microsoft, belirli Windows Phone geliştiricilerine, uygulamalarına gelen yorumlara direkt olarak cevap yazma hakkı tanıdığı pilot programını başlattı.

Microsoft'un blog gönderisine göre programa katılacak geliştiriciler seçilmiş durumda. Program için seçilen geliştiriciler, Dev Center web sitesine giderek, gelen yorumlara cevap gönderebilecekler. Bu gerçekleştiğinde ilk yorumu yazan kullanıcı, gelen cevap hakkında Microsoft'tan bir uyarı e-postası alacak.

Program, ilk olarak Windows Phone 8.1 uygulamaları ve ABD'deki Windows Phone 8.0 uygulamalarıyla kısıtlı olacak. Microsoft, geliştiricinin bu işlevi yerinde kullanmaması halinde onun Dev Center erişimini elinden alabilecek. Pilot program başarılı olursa Microsoft, işlevi Mayıs ayında diğer geliştiricilere de sunabilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Cok guzelmiş

Yılların haberi

Mağara nasıldı :D

Ya retrica gelsin yeter

geçin android e Windows iş yapmaz bir tarafta 100 milyon kullanıcı diğer tarafta 1 milyon bile değil is yapmaz o

windowsphone hayat demektir android gibi 3gb ram olupta 200 mb yer kalacağına 1 gb ram olsun 800 mb boş yer kalıyo hey yavrum hey :D

Window en kral oyunu kasmadan acıyor be.hemde dusuk işlemci ve ram De bile.modern combat halo asfalt airburne gta san andreas 1.7ghz çift Çekirdek 1gb ram ?? koyar geçerim

Sen de yorum yaz