Windows'u Mac OS X'e ücretsiz dönüştürün!

Windows'un ara yüzünden sıkıldıysanız bu ücretsiz araçla ona Mac OS X görünümü kazandırabilirsiniz!

Windows'da Mac OS X ara yüzü!
Snow Transformation Pack ile Windows'da OS X görünümü elde edebilirsiniz

Mac OS X'in tasarımından hoşlanıyorsanız ancak Windows'da kalmayı tercih ediyorsanız, ücretsiz Snow Transformation Pack ile Windows'unuzu OS X görünümüne kavuşturabilirsiniz.

Snow Transformation Pack sisteminizin görünüşünü baştan aşağı değiştiriyor. Görünüşü değişen öğeler arasında oturum açma ekranı, simgeler, duvar kağıtları, sesler, 'dock' çubuğu, iletişim kutuları ve diğer ara yüz unsurları var.

Paketi yüklerken Kullanıcı Hesabı Denetimi'ni (UAC) devre dışı bırakmanız gerekiyor. Bu nedenle kurulumu iki kez çalıştırmanız gerekebilir (birincisinde UAC'yi devre dışı bırakmak, ikincisinde yüklemek için). Yükledikten sonra bazı ek grafikler ekleyen arka plan uygulamalarını yüklemek isteyip istemediğiniz soruluyor.

Snow Transformation Pack ile sisteminiz OS X'e oldukça benzer hale geliyor. Windows ara yüzünden bıktıysanız ve bir süre Mac deneyimi yaşamak istiyorsanız, Snow Transformation Pack tam size göre bir araç. Programı herhangi bir program gibi Denetim Masasından kaldırmanız tabi ki mümkün.

Windows Vista ve Windows 7 için Snow Transformation Pack'i buradan indirin!

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

Ben geçen ay denemiştim. 2 gün sonra kaldırmıştım sıkıldığım için. Bence Windows 7 arayüzü çok daha güzel. Ama yüklemek isteyen yükleyebilir. Hiçbir sorun çıkmıyor kaldırdıktan sonra.

Herzaman öncelikle "Sistem Geri Yükleme" için bir kayıt girin. Ardından bu temayı yükleyin. :D

tabiki o yandaki kucuk resim gibi olmuyo. cok daha kotu sekile geliyo. bence bunu yapacaginiza orijinal win temasini kullanin cok daha guzel .

very good very good bende böyle bişey arıyordum ne zamandır da bulamıyodum teşekkür ettim Chip

DENİYECEĞİM

programı ındırdım kurdum bence yaramaz hemen sildim birde dosyalarını kopyalarken reshacker diye exe kopyalıyor acaba bunu acıklıga kavustururmusunuz nedir ne değildir

bunu nasıl uninstal edebilirim ?

Windows7 den önce mac os un arayüzüne imrenmiyordum desem yalan olur. Ama windows7 nin arayüzü mac ostan daha güzel.

GEREKSİZ BİR PROGRAM..

bilgisayarı kasmaktan başka ne işe yarar.

bunu nasıl uninstal edebilirim ?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Denetim masasından kaldırabilirsiniz sorun olmuyor ama kaldırdıkdan sonra c: içindende klasorleri silmeyi unutmayın

custopack tool ile yaptım ben ücretsiz yazılım
chip mart sayısında var

bilgisayara yükledim yeniden başladıktan sonra şifreyi gireceğim bölüm görünmüyor bil açamadım olmadı format atıcam dandik program yüzünden :(

leopar görünümüne geçtikten sonra görev çubuğu kayboluyor. normal windows masaüstü görünümü ile leopar görünümü arasında nasıl geçiş yapabilirim?

eğer canınız sıkılıyorsa, heyecan arıyorsanız, "bir şey olursa formatı basarım" diyorsanız işte tam size göre bir program mutlaka deneyin!

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir